Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algas Ugala publikuhääletus: anna hääl oma lemmiku poolt

08.05.2018 16:09

Ugala teatri 98. hooaeg hakkab peagi lõppema. Kõik uuslavastused on jõudnud publiku ette ning aeg on välja selgitada Ugala publikule enim meeldinud uuslavastus ning nais- ja meesnäitleja. 


Kõigi hääletanute vahel loositakse välja pääsmed Ugala 99. hooaja avalavastusele "Naine merelt" (autor Henrik Ibsen, lav. Andres Noormets), mis esietendub Ugala teatri suures saalis 22. septembril.

Lisaks oma lemmikute poolt hääletamisele on soovi korral võimalik vastata ka teatri teenindust ja repertuaari puudutavatele lisaküsimustele. 

Publikupreemiad antakse üle laupäeval, 26. mail pärast "Gogoli disko" viimast etendust meeleolukal ja muusikarohkel kevadpeol. Publiku ette astuvad lavastuse "Gogoli disko" jaoks taas kokku tulnud teatrilegendid Üllo Kaur ja Margus Vaher koos oma ansambliga Porgand - legendaarne kooslus, mis on oma teatraalsete etteastetega inimesi hullutanud juba aastast 1975.

Inspireerituna hooaja viimasest uuslavastustest "Elav laip" on teatrirahval suur rõõm lavale kutsuda Ruslan Trochynskyi koos oma ansambliga Svjata Vatra, kes esitlevad kontserdil oma tuliuut plaati "Muutused Zminy". 

Koos ansambliga Svjata Vatra astub publiku ette ka lavastusest "Elav laip" pärit mustlasbänd koosseisus Kadri Lepp, Martin Mill, Andres Noormets, Andres Tabun, Terje Pennie, Tarmo Suvisild ja Oleg Titov.

Lisaks bändidele mängivad sel ööl parimat tantsumuusikat Ugala teatri melomaanidest töötajad ja head-paremat pakub Teatrikohvik, mille suvisest erimenüüst leiab igaüks endale meelepärase peokosutuse. Avatud on ka Ugala teatri töötajate pop-up kohvik, mille müügitulu läheb Ugala heategevuslikku fondi "Kingi lapsele teatrielamus", mis aitab teatrisse väikese sissetulekuga perede lapsi. Hooaja lõpupidu toimub 26. mail kell 20.00.

Lisainfo: 
Mari Nurk
turundus- ja avalike suhete juht
SA Ugala Teater
tel 56635570