Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algas teatrifestivali “Kuldne Mask Eestis” piletite müük

16.08.2005 15:53

15. augustil algas teatrifestivali "Kuldne Mask Eestis" piletite müük. Festival toimub 11.-16. oktoobrini Tallinnas ja Tartus ning programmis on kokku seitse lavastust.
Festival "Kuldne Mask Eestis" on tuntud Venemaa teatrifestivali "Kuldne Mask" esimene välismaine projekt. Eesti publiku jaoks annab festival võimaluse näha vene teatrikunsti parimaid teoseid.
Kõik festivalile valitud lavastused on "Kuldse Maski" preemia viimaste aastate laureaadid ja nominendid. Erandiks on "Vennad ja õed", mille lavastaja Lev Dodin on eri aastatel tehtud lavastuste eest viiel korral nimetatud "Kuldse Maski" preemia laureaadiks.

Festivali kavas on seitse lavastust: "Vennad ja õed" (I ja II osa) - Euroopa Teater, Sankt-Peterburg; "Kuningas Oidipus" - "Teater Liteinõil", Sankt-Peterburg; "Vahtraaed" ja "Pulmake" - teater "Provintsitantsud", Jekaterinburg; "Hapnik" ja "September.doc" - Teater.doc, Moskva; "Oblom off" - Dramaturgia- ja Režissuurikeskus A. Kazantsevi ja M. Roštšini juhtimisel, Moskva.
 
Tallinnas toimuvad etendused Eesti Draamateatris, Tallinna Linnateatris ja Salme Kultuurikeskuses, Tartus Sadamateatris.

Kõikidel etendustel on eestikeelne sünkroontõlge.
Piletid on müügil Piletilevi müügikohtades üle Eesti.

Lisainfo festivali koduleheküljelt:
www.art-forum.ee/KuldneMaskEestis


Svetlana Jantšek
55 927 427
"Kuldne Mask Eestis" koordinaator