Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algas NUKU teatri publiku lemmiklavastuse valimine

15.05.2017 09:50

NUKU publikulemmiku kampaania 2017
Iga hooaja lõpus saab NUKU teatri publik valida oma lemmiklavastuse uute lavastuste seast. Hääletus toimub 15.-30. maini

Puhas Kuld ehk publiku lemmik-uuslavastuse auhind selgub 31. maiks, rahvusvahelise visuaalteatrifestivali NuQ Treff eelõhtul. Lisaks veebihääletusele saab hääletusankeedi täita NUKU teatri kassas ja kohvikus.

Publikul on võimalus valida kuue lavastuse vahel, mis esietendusid 2016/2017 hooajal NUKU teatris. Nendeks on "Mustkunstniku elevant" (lavastaja Sander Pukk), "Väike prints" (lavastaja Mirko Rajas), "Linnud" (lavastaja Vahur Keller), "Nutude salajutud" (lavastaja Maria Usk) ja "Timm Thaler ehk Müüdud naer" (lavastaja Taavi Tõnisson). Lavastustega saab tutvuda teatri kodulehel: www.nuku.ee/publikulemmik.

Sel hooajal esietendub veel üks lavastus, mida saab oma lemmikuks valida järgmisel aastal, sest "Mees, kes ei teinud mitte midagi" esietendub 2. juulil.

Kõigi hääletanute vahel loositakse välja kutse kahele ühele festivali NuQ Treff lavastusele ja kutse kahele suvelavastusele "Mees, kes ei teinud mitte midagi".

Hääletada saab siin.

Lisainfo:
Hannele Känd
NUKU teatri ja muuseumi kommunikatsioonijuht
5669 8839 / 6679509
hannele.kand@nuku.ee