Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algas kandideerimine EMTA lavakunstikooli näitlejaõppesse

01.12.2023 16:12

1. detsembril 2023 algas avalduste vastuvõtt Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti eriala näitleja õppesuunale bakalaureuseõppes. Vastuvõetava kursuse juhendaja on Tiit Ojasoo, kaasõppejõud Anne Türnpu ja Tambet Tuisk.

Lavakunsti erialal bakalaureuseõppes on võimalik õppida näitleja, lavastaja ja dramaturgi õppesuundadel. Bakalaureuseõpe on nelja-aastane (240 EAP) ja üliõpilasi võetakse vastu eestikeelsesse päevasesse õppesse. Vastuvõtt näitlejaõppesse toimub igal teisel aastal, lavastaja- ja dramaturgiõppesse igal neljandal aastal. 2024. aastal on võimalik astuda ainult näitleja õppesuunale.

Avaldusi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunsti eriala näitleja õppesuunale astumiseks saab esitada sisseastumise infosüsteemi leheküljel www.sais.ee 1. detsembrist 2023 kuni 31. märtsini 2024.

Avaldusele tuleb eraldi failina lisada kuni ühe lehekülje pikkune vabas vormis elulookirjeldus (muu hulgas kirjeldada oma hobisid ja huvisid ning varasemaid kokkupuuteid teatri, tantsu, spordiga jne). Sisseastumiseksamid EMTA lavakunsti eriala näitleja õppesuunale toimuvad neljas voorus 2024. aasta aprilli lõpust juulini.

Rohkem infot leiab EMTA lavakunstikooli kodulehelt.

Foto: EMTA lavakunstikool