Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Algab Rahvusooperi uus hooaeg

04.09.2009 08:49

4. septembril alustab Rahvusooper Estonia 104. hooaega oma kõige uuema lavastuse "Kolm musketäri" etendusega. Ooperihooaeg algab laupäeval ja selle avalöögiks on Wagneri "Tristan und Isolde", kus peaosades külalistena Irmgard Wilsmaier Saksamaalt ja Peter Svensson Austriast.
Hooaja esimene esietendus, Mozarti ooper "Cosi fan tutte" noore inglise lavastaja Walter Sutcliffe'i nägemuses jõuab publikuni 17. oktoobril. Kokku tuuakse sel hooajal publikuni 234 etendust ja kontserti, neist 74 ooperit, 72 balletti, 44 operetti ja muusikali ning 34 lasteetendust, ballid ja balletigalad, kontserdid talveaias ja Valges saalis. Külalisetendusi antakse Pärnus, Tartus ja Jõhvis.
Algaval sügisel pakub Estonia soodsaid võimalusi noortele piletiostjatele. Pileti ostmisel vähem kui kaks nädalat enne etendust on õpilastele ja üliõpilastele soodustus kõikidele etendustele 30%, viimasel etenduse-eelsel tunnil aga on pileti hinnaks 75 kr. 
104. hooajaga on linnarahval võimalus tutvust teha Estonia turupäeval 13. septembril kell 12–15. Kolmetunnine tasuta kontserdi käigus saab hooajast hea ülevaate, lisaks on sel päeval võimalik osta sooduspileteid kõikidele etendustele ja kontsertidele.
www.opera.ee
Maja täis muusikat!


Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
[email protected]
tel. +372 683 1242