Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Alanud on registreerumine 13. Tudengite Teatripäevadele

10.11.2014 12:22

Avatud on harrastusteatrite registreerimine 14.–16. veebruaril 2015 Viljandis aset leidvale Tudengite Teatripäevad teatrifestivalile. Osavõtusoovist saab teada anda 15. novembrini 2014.

Tudengite Teatripäevad on harrastusteatreid ja teatrihuvilisi üliõpilasi ühendav iga-aastane festival, kuhu on osalema oodatud kõik harrastusteatrite trupid Eesti kõrgkoolidest ja kutseõppekeskustest. Üles võib astuda nii lavastuse kui ka luule-, huumori-, tantsu ja muude omaloominguliste etteastetega.

Teatripäevade eesmärgiks on pakkuda teatrihuvilistele üliõpilastele lisaks ülesastumiskogemuse ka võimalust osa võtta praktilistest õpitubadest ning saada tagasisidet professionaalidelt enda etteastetele. Lisaks pakub festival võimalust edendada sarnaste huvidega üliõpilaste seltskondlikku läbikäimist erinevate kõrgkoolide vahel. Eesti tudengiteatritel on võimalik võrrelda oma loomingulist arengut ka väliriikide tudengiteatrite tegevustega ja kogemusi vahetada.

Festivali korraldavad Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia  tudengid. Rohkem infot meie kodulehelt http://www.kultuur.ut.ee/et/teatripaevad  või Facebookist https://www.facebook.com/ttpfestival?fref=ts

Lisainfo:
Liisa Nurmela
13. TTP peakorraldaja
[email protected]
+372 519 749 45

Truppide koordinaator:
Eleny Aalde
[email protected]
+372 537 349 63

Teate koostas:
Heleen Kurvet
13. TTP Pressiesindaja
[email protected]
+372 581 639