Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Alanud on Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja tunnustuspreemia konkurss

07.09.2020 15:06

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kuulutab välja avaliku konkursi Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustuspreemia kandidaadi leidmiseks!

Eesti tantsuajaloo suure mõjutaja, tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891–01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja tunnustuspreemiaga soovitakse premeerida tantsuõpetajat, kelle töös peegeldub professionaalsus ja sisukus, aktiivsus, avatus ja pühendumine, koostöövalmidus ning panustamine Eesti tantsuellu.

Nii kutsume üles esmalt märkama oma tantsuõpetajat või kolleegi ning seejärel esitama teda preemia kandidaadiks, saates hiljemalt 30. septembriks 2020 aadressile [email protected] kandidaadi nime, põhjenduse ja tema tantsualase tegevuse ülevaate koos enda nime ja kontaktidega.
 
Gerd Neggo preemiat on välja antud juba üheksa aastat ning varasemalt on tunnustuse pälvinud: 2019 Elena Poznjak-Kõlar, 2018 Anu Sööt, 2017 Eve Noormets, 2016 Irina Pähn, 2015 Inna Sulg, 2014 Anu Ruusmaa, 2013 Anne Tamm-Kivimets, 2012 Rene Nõmmik ning 2011 Raido Mägi.

Tänavu antakse tunnustuspreemiat aasta tantsuõpetajale välja juba kümnendat korda!
Tunnustuspreemia kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünniaastapäeval, 9. novembril. Preemia üleandmine toimub tänavu Tantsuhuvihariduse aastapäeval, 14. novembril Eesti Rahva Muuseumis, Tartus. Sündmust korraldab Eesti Tantsuhuvihariduse Liit koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu ning Eesti Noorte Tantsu Ühinguga.

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu poolt välja antavat Gerd Neggo nimelist tantsuõpetaja tunnustuspreemiat rahastab Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital.
 
Lisainfo: tantsuliit.ee