Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Accord! 2013: Albert Camus’ REMIX

24.10.2013 11:51

Camus remixTallinna Kultuurikatel ja Prantsuse Instituut Eestis tähistavad 21. sajandi olulise kirjaniku sajandat sünniaastapäeva interdistsiplinaarse multimeediumlavastusega “Albert Camus reads The Stranger REMIX”.
Toimumiskoht: Tallinna Kultuurikatel, Põhja pst 27a (sissepääs Linnahalli poolt)
Toimumisaeg: 26. oktoobril kell 19.00.
Piletid (12/10) müügil Piletilevis.
Info: https://www.facebook.com/#!/events/680917575271404/ ja www.kultuurikatel.ee

Tegemist on kirjandusklassikasse kuuluva teose kaasaegse interpretatsiooniga, kus multimeedia vahendeid kasutades on uudseks ja põnevaks tervikuks miksitud Albert Camus poolt sisse loetud katkendid tema tuntuimast romaanist „Võõras“, elektronmuusika ning video live-visuaalid.
Lavastuses kõlav audiodokument kirjaniku enda poolt sisse loetud tekstiga on salvestatud ja vinüülile pressitud 1954. aastal. Elektronmuusikalise tausta on lavastusele loonud ja selle ajaloolise salvestisega miksinud prantsuse elektronmuusik Pierre de Mûelenaere. Live-visuaalide autor on Orchid Bite, kelle võimsad järjestikused visuaalkaadrid mõjuvad ülimalt sugestiivselt ja on tihedas seoses muusika ja tekstiga.  

Lavastus jõuab Eestisse Prantsuse Instituudi ja Tallinna Kultuurikatla koostöös ning on osa Accord! 2013 Prantsuse kultuurisügis Eestis programmist. Prantsuse kultuurisügis kestab 23. oktoobrist kuni 30. novembrini ning keskendub sel aastal pildile nii traditsioonilises kui ka eksperimentaalses vormis.
Lisainformatsioon:  www.accord.ee

Lisainfo:
Kristiina Kütt
SA Tallinna Kultuurikatel
Kristiina.Kü[email protected]
+372 56 2011 13