Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Aasta vanemuislasteks valiti Margus Vahemets ja Mikk Männaste

17.03.2008 12:26

Vanemuise eilsel teatrikuupeol valisid kolleegid aasta vanemuislasteks teatri sümfooniaorkestri klarnetisti Margus Vahemetsa ja infotehnoloogiaspetsialisti Mikk Männaste. Lisaks kolleegide tunnustusele ja aasta vanemuislase tiitlit kinnitavale aukirjale said mõlemad laureaadid graveeringuga hinnalise käekella ja puhkusereisi soojale maale. Aasta vanemuislast valiti viiendat aastat ning valimine toimus kahes kategoorias: üks laureaat valiti lavajõudude seast ja teine nende hulgast, kes oma igapäevatöös lavale ei astu. Vanemuise igal töötajal oli võimalus anda salajasel hääletusel oma tunnustav hääl kolleegidele, kes on nii töiselt tublid kui ka suhtlemises meeldivad.

Lisaks kahele peaauhinnale anti välja 10 eriauhinda laval ja 10 eriauhinda lava taga töötavatele vanemuislastele. Eriauhindade hulgas olid puhkepaketid Eesti erinevates tervisekeskustes, lõunad restoranis ja veekeskuse pääsmed, raamatupoe kinkekaardid jms. Lavajõududest pälvisid kolleegide eriauhinna draamanäitlejad Helena Merzin-Tamm, Ragne Pekarev, Ott Sepp, Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv ja Tanel Jonas, balletiartistid Hayley Jeab Blackburn ja Aivar Kallaste, ooperisolist Jaan Willem Sibul ja kooriartist Endel Kroon. Lava taga töötavatest vanemuislastest said eriauhinna peaadministraator Helle Soo, personalijuht Keiu Kaljujärv, riietaja Eva Kõiv, palgaarvestaja Salme Kuik, kunstnik-rekvisiitor Kaie Uustal, kontsertmeister Jaanika Rand-Sirp, rühmamüügi koordinaator Elo-Liis Parmas, juhiabi Merle Nikkinen, haldusjuht Kalle Kukk ja publikuteenindaja Erik Makarov.

Varem on aasta vanemuislase tiitli pälvinud draamanäitlejad Hannes Kaljujärv, Riho Kütsar, Aivar Tommingas ja Ott Sepp, kunstnik-butafoor Eino Reinapu, peaadministraator Mall Türk, kostüümiala juht Ivika Jõesaar ja juhiabi Aiki Pärle.

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected]
www.vanemuine.ee