Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Aasta vanemuislasteks valiti Lauri Sirp ja Erik Makarov

01.03.2010 12:14

Vanemuise eilsel teatrikuupeol valisid kolleegid aasta vanemuislasteks dirigent Lauri Sirbi ja peaadministraatori assistendi Erik Makarovi. Lisaks kolleegide tunnustusele ja aasta vanemuislase tiitlit kinnitavale aukirjale said mõlemad laureaadid graveeringuga hinnalise käekella ja puhkusereisi Muhumaale.

Aasta vanemuislast valiti seitsmendat aastat, valimine toimus kahes kategoorias: üks laureaat valiti lavajõudude seast, teine nende hulgast, kes oma igapäevatöös lavale ei astu. Vanemuise igal töötajal oli võimalus anda salajasel hääletusel oma tunnustav hääl kolleegidele, kes on nii töiselt tublid kui ka suhtlemises meeldivad.

Lisaks kahele peaauhinnale anti välja 11 eriauhinda laval ning 10 eriauhinda väljaspool lava töötavatele vanemuislastele. Eriauhindade seas olid puhkepaketid erinevais tervisekeskustes, laevareisid, raamatupoe kinkekaardid, ajalehtede aastatellimused, rahvuspapud jpm.

Lavajõudude seast pälvisid kolleegide eriauhinna draamanäitlejad Marika Barabanštšikova, Maarja Mitt, Tanel Jonas, Ao Peep ja Robert Annus, balletiartistid Aivar Kallaste, Takuya Sumitomo ja Ruslan Stepanov, ooperisolist Atlan Karp, kooriartist Endel Kroon ja orkestrant Kadri Sepalaan.

Väljaspool lava töötavatest vanemuislastest said eriauhinna inspitsient Ülle Tinn, riietaja Eva Kõiv, raamatukogu juhataja Ragne Saul, jumestusala juhataja Anne-Ly Soo, bussijuht Siimon Poljakov, kunstnik-rekvisiitor Kaie Uustal, juhiabi Merle Nikkinen, kontsertmeister Ele Sonn, personalijuht Keiu Kaljujärv ja peaadministraator Helle Soo.

Varem on aasta vanemuislase tiitli pälvinud draamanäitlejad Hannes Kaljujärv, Riho Kütsar, Aivar Tommingas, Ott Sepp ja Robert Annus, orkestrant Margus Vahemets, kunstnik-butafoor Eino Reinapu, peaadministraator Mall Türk, kostüümiala juht Ivika Jõesaar, juhiabi Aiki Pärle, IT-spetsialist Mikk Männaste ja juhiabi Merle Nikkinen.


Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
tambet@vanemuine.ee
www.vanemuine.ee