Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Aasta naine 2017 on Mari-Liis Lill

13.11.2017 12:38

Laupäeval, 11. novembril 2017 tähistas BPW Estonia (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon) 25. sünnipäeva. Igal aastal tunnustatakse sel puhul silmapaistvaid naisi ühiskonnas ning antakse välja aasta naise ja aasta noore naisettevõtja tiitlid. Aastate naise tiitel antakse elutöö eest naisele, kes on olnud ühiskonnaelu aktiivne mõjutaja. 

BPW Estonia kutsus kõiki organisatsioone, ettevõtteid ja üksikisikuid üles esitama aasta naise, aasta noore naisettevõtja ja aastate naise kandidaate. Tehtud ettepanekute põhjal valis BPW Estonia juhatus välja kolm tähelepanuväärset naist aasta naise 2017 nominentideks – Eesti Juristide Liidu direktori Krista Paali, lasterõivaste brändi looja Meeli Leemani ning näitleja ja lavastaja Mari-Liis Lille.

Aasta naine 2017 on näitleja ja lavastaja Mari-Liis Lill.

Aasta noor naisettevõtja on 2017 Testlio asutaja Kristel Kruustük.

Aastate naise tiitel anti naiste koolitajale ja nõustajale Reet Lajale.

Mari-Liis Lill on astunud julge sammu ja lavastajana kajastanud soolise võrdsuse teemat lavastuses "Sugu:N", ühiskonnale väga olulist integratsiooni teemat telesarjaga "Meie Eestid" ja lavastusega "Teisest silmapilgust" ning käsitlenud valulist teemat depressioon ja sellest tervenemine lavastustes "Varesele valu ..." ja "... Harakale haigus".

Mari-Liis Lill on näitleja ja lavastaja, kes on julgenud kaasa rääkida teemadel, mis vajavad rääkimist ning mille lahendamine sõltub suuresti meie inimeste enda suhtumise muutmisest.

Vt lisa: Postimees