Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

8. juuni Tallinna Linnateatris

07.06.2010 12:40

Kell 12.00–22.00 toimub Linnateatri Teatrisõprade klubis ja Dieles (Lai 23) tagasivaade teatri uue maja ehitamise loole ehk „8. juuni – 20 aastat hiljem“. Ürituse alguses tutvustavad Raivo Põldmaa ning Kalju Orro Noorsooteatri/Linnateatri majaehituse lugu sõnas ja pildis. Pakutakse Teatrimaja-torti. Kahest aastakümnest kokkukogutud materjalidega on kõigil soovijatel võimalik tutvuda kogu ülejäänud päeva kestel ning Raivo Põldmaa ja Kustav-Agu Püüman vastavad meelsasti huviliste küsimustele.

Terve päeva vältel antakse kokku neli etendust:
13.00 Taevalaval „Hecuba pärast“
13.00 Väikeses saalis „Minu tädi“
19.00 Põrgulaval „Keskööpäike“
19.00 Kammersaalis „Kes kardab Virginia Woolfi?“

Kell 23.00 toimub Tallinna Linnateatri Lavaaugus öökontsert „Tule(t)öö“. Lammutatud Lavaaugus süüdatakse suur kevadlõke, et astuda puhta meelega suvesse. Tulevalgel kuulatakse elavat muusikat ja suurelt ekraanilt saab vaadata pildimälestusi möödunud suvelavastustest.
Atmosfääri aitavad luua klaver ja kitarr. Laulavad Veiko Tubin ning tulevased Linnateatri näitlejad Kristjan Üksküla, Sandra Üksküla Uusberg, Mikk Jürjens ja teised.

Üritus on kõigile tasuta!

NB! Samuti on 7., 9., 10. ja 11. juunil kell 15.00-17.00 võimalik kõigil teatrisõpradel osaleda teatri nurgataguseid, lavasid ja muid põnevaid kohti tutvustavatel ekskursioonidel. Kustav-Agu Püümani juhitud ekskursioonideks palutakse eelnevalt registreeruda Linnateatri kassa telefonil 6650 800.