Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

6. aprillil toimub Tallinna Ülikoolis kaasaegse tantsu ja võitluskunstide meistriklass

02.04.2024 15:36

Pildil on Abhilash Ningappa, tal on tumedad juuksed ja tume nahk, seljas must kaunistustega T-särk ning seljakott. Ta vaatab pildil vasakule ja naeratab.

6. aprillil 2024 kell 10.00 kuni 14.00 toimub Tallinna Ülikoolis BFMi saalis V-105 meistriklass "Kaasaegne tants ja võitluskunstid". Meistriklassi juhendab Abhilash Ningappa.

"Meistriklass pakub tantsijatele terviklikku ja kehastatud lähenemist improvisatsioonile, mis põhineb võitluskunstide põhimõtetel. Ainulaadse meetodi abil saavad tantsijad arendada oma loomingulisi valikuid, avardada liikumisvõimalusi ja luua dünaamilisi esitusi."

Meistriklassi juhendab Abhilash Ningappa, kõrgelt tunnustatud esineja, koreograaf ja pedagoog Indiast. Ningappa on omandanud kõrghariduse Salzburgi Eksperimentaalses Tantsuakadeemias ning õppinud ka Belgias APASSis (Advanced Performance and Scenography Studies). Ningappa on Indias tegutseva Play Practice residentuuri asutaja ja kunstiline juht, aga ka koolitatud joogapraktik ja võitluskunstide õpetaja, kellel on kalari payattu ja kaasaegse tantsu alased teadmised.

Osalemiseks palutakse registreeruda siin, osavõtutasu on 45 eurot.

info: [email protected]

Pildil Abhilash Ningappa. Foto: Play Practice