Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

53./1. nädala esietendus

18.12.2014 11:47

RÕÕMSAT AASTAVAHETUST JA TEGUSAT UUT AASTAT KÕIGILE TEATRISÕPRADELE! 


2015 / 1. nädala
ESIETENDUS:

Laupäeval, 3. jaanuaril 2015 Rahvusooper Estonia "Tsirkusprintsess" teatrisaalis

Imre Kálmáni kolmevaatuselise opereti keskmes on romantiline intriig ja värvikas tsirkuseelu. Vürstinna Fedora Palinska tõrjutud kosilane palkab kättemaksuks salapärase tsirkuseartisti Mister X-i kehastama aadlikku ja paluma vürstinna kätt. Põnevate sündmuste keerises selgub, et Mister X on kadunud vürsti pärandusest ilma jäetud vennapoeg ja operett saab teenitult õnneliku lõpu.
Imre Kálmán armastus ungari mustlasviiside ja Viini valsi vastu on andnud tema muusikale sügavalt isikupärase joone ning teinud kuulsaks nii „Silva“ (1915), „Krahvinna Mariza“ (1924) kui ka „Tsirkusprintsessi“ (1926).

Julius Brammeri ja Alfred Grünwaldi libreto, laulutekstid tõlkinud Peeter Volkonski. Dramatiseerija ja lavastaja Thomas Mittmann (Saksamaa), dirigendid Lauri Sirp, Jüri Alperten ja Kaspar Mänd, kunstnik Gilberto Giardini (Saksamaa), valguskunstnik Anton Kulagin, koreograaf Marina Kesler.
Peaosades: Janne Ševtšenko, Helen Lokuta, Andres Köster, René Soom, Rauno Elp, Andero Ermel, Urmas Põldma, Kadri Kipper, Hanna-Liina Võsa, Väino Puura, Jassi Zahharov, Voldemar Kuslap, Tõnu Kilgas jt.


Mängukava ja teatriuudised www.teater.ee

Eesti Teatri Agentuur