Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

4. märtsil stardib lühivormide festival made in estonia maraton 2017

01.03.2017 14:42

made in estonia maraton
Sel laupäeval, 4. märtsil kell 18.00 toimub Kanuti Gildi SAALis Tallinnas kümnendat korda etenduskunstide lühivormide festival made in estonia maraton. Festival on vabas formaadis kureerimata üritus, kus kõik soovijaid saavad oma ideedega lavale tulla. Pärast etenduskunstide vaatamist suundutakse edasi KuKu Klubisse, kus sel korral leiab aset festivali järelpidustus.

Tundub, et paljud üritavad tänapäeval liigset rõhku panna lõpp-produktile ja mitte piisavalt protsessile. Maraton sündis protsessi vaimus ja sellest ei saa iialgi päris valmis produkti, selleks on lihtsalt liiga palju osakesi ja muutujaid. Tegemist on pidustusega, mis tähistab liberalismi ja etenduskunste: kõigi maade esinejad ühinege! Tõeline etenduskunsti bacchinaalia, mis koosneb traditsiooniliselt kolmest plokist: must, valge ja “alasti” lava. 

"condemned forever to becoming and never to being" (Karl Scheffler)

Selle aasta etteastete autorid on Joanna Kalm, Chungin, Henri Hütt, Roland Arnoldt & Eerik Kändler, Karolin Poska, Steve Vanoni, Lauren Bachmann & David Wittinghofer, Üüve-Lydia Toompere, Katrin Kreutzberg, Raho Aadla, Kirsi Mari Lepik, Evi Pärn & Jekaterina Kultajeva, Minna Triin Kohv, Liis Vares & Pavel Semjonov, Pärtel Eelmere, Anna Kaarma, Aimur Takk, Andreas Vinkel, Jaak Sapas, Kristina-Maria Heinsalu & Doris Feldmann jt.

Toetajad: Eesti Kultuurkapital, Fritz-Kola, Valmiermuiža Pruulikoda
Piletid müügil Piletilevis ning pool tundi enne algust kohapeal. 
Lisainfo: www.saal.ee 

Kontakt:
Eneli Järs
+372 5069655 / [email protected]
Kanuti Gildi SAAL / MTÜ Teine Tants
www.saal.ee