Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

33 päeva tegutseb Tartu Uus Teater Tartus aadressil Lai tänav 37

16.11.2011 09:36

RaudmeesTartu Uus Teater lootis käivitada käesolevast hooajast uue teatrisaali aadressiga Lai 37. Paraku see ei õnnestunud pikemas plaanis. Ometi toob Tartu Uus Teater enne, kui maja omanikku vahetab ja uut elu alustab, seal välja muusikalise viirastuse “Raudmees”. Odysseuse eksirännakud” ning näitab veel erisugust kultuuriprogrammi.

Kokku 33 päeva tegutseb Tartu Uus Teater aadressil Lai 37 täies mahus, esitledes, mida uue teatrimaja all mõeldi: palju teatrit, palju kino, palju kirjandust, muusikat, kohvikuid, kunsti ja pidusid.

Nopi päeva! Kultuuriprovints 2011 Tartu esitleb: teatrimaja YES33.

Esimene YES33 sündmus, verivärske muusikal “Raudmees” esietendub juba järgmisel pühapäeval, 27. novembril, Gunnar Grapsi 60. juubeliaastapäeval.
See on muusikaline viirastus Gunnar Grapsi elu ja loomingu põhjal. Mängus on tüdrukud, tsiklid, trummid, kitarrid, alkohol, indiaanlased, tundmatud ja tuntud lendavad objektid, enesemüümine ja endaksjäämine. Mängus on terve elu. Mängus on väikse poisi unistus kuulsaks saada. Mängus on suure mehe suutmatus kuulsaks jääda.

Lavastaja ROBERT ANNUS (Vanemuine), libretist IVAR PÕLLU, kunstnik KAIE KAL, muusikajuht FELIKS KÜTT, valguskunstnik RENE LIIVAMÄGI.
Peaosas JUSS HAASMA. Teistes osades: KATRIN PÄRN, MARIA SOOMETS (Vanemuine), MALLE PÄRN, EVALD AAVIK, JANEK JOOST
Laval suurepärases koosseisus bänd: KARL LAANEKASK (kitarr), ERKI SEPP (kitarr), FELIKS KÜTT (basskitarr), MADIS KARI (klahvpillid, saksofon), JAANUS SALM (trummid).

Vaid 10 etendust novembris ja detsembris. Piletid müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

VIDEO: Juss Haasma räägib uuest muusikalist “Raudmees” ja Gunnar Grapsist. http://vimeo.com/32162085

www.uusteater.ee