Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

27. nädal | teater teles, kinos ja raadios

04.07.2016 15:03

2016 | 27. nädal

TEATER TELES

Neljapäeval, 7. juulil 
21.30 Libahundi needus (2005) ETV2s
Noor näitlejanna hakkab mängima „Libahundis“ Tiinat. Teatris aga kummitab, proovidel lasub needus, mänguverest saab päris veri ... Koomiline mõrvamüsteerium kulgeb läbi kolme erineva ajastu (1911, 1954 ja 2005) Vanemuise teatris. Peaosas Katariina Lauk, stsenaristid Ilmar Raag, Rainer Sarnet, Margus Kasterpalu, operaator Janno-Hans Arro, režissöör Rainer Sarnet.

Pühapäeval, 10. juulil 
21.05 Pildikastis: Virve Koppel ETV2s
Tema käe all on valminud paljud lastelavastused ning mitmed telefilmid. Teda mäletatakse ka Rein Karemäe reportaažsaadete režissöörina. Saade tutvustab režissöör Virve Koppeli elu ja teletöö aastaid. Saatejuht Külli Meister, režissöör Norma Jõekalda.

TEATER KINOS

The Metropolitan Opera „Armujook“
Kolmapäeval, 6. juulil kell 19.00 Coca-Cola Plazas ja kinos Ekraan. Bartlett Sheri uuslavastuses, koomilise ooperižanri pärlis „Armujook“, mille autor on Gaetano Donizetti, astuvad Adina ja temasse armunud Nemorinona üles Anna Netrebko ning Matthew Polenzani. Mariusz Kwiecien kehastab sõjakat seersanti Belcoret ja Ambrogio Maestri teeb Dulcamara rolli - armastusväärse šarlatani ja eliksiirijagajana. Dirigeerib Maurizio Benini. Ooper linastub itaalia keeles ja ingliskeelsete subtiitritega.
 
TEATER RAADIOS

Laupäeval, 9. juulil kell 9.00 Raadio 2s
Kuuldemäng: Nazcyz Kazmierczak „Kolm gongilööki“
Kui avaneks võimalus kohata iseennast 30 aastat nooremana - kui võõrad või lähedased on need kaks mina? Kas nooruse ideaalid on veel alles või vähemalt meeles? Kuuldemängu peategelane Jan Jankovski saab võimaluse vaadata endasse. Osades Aksel Orav, Ruut Tarmo ja Olev Eskola. Tõlkinud Aleksander Kurtna. Režisöör Aarne Ruus. Helirežissöör Eero Sepling. Muusikaline kujundaja Jaan Koha. 
Raadioteater 1964

Laupäeval, 9. juulil kell 19.05 Vikerraadios
Kuuldemäng: Arkadi Gaidar „Timur ja tema meeskond“
Õilsad timurlased peavad võitlust ka ataman Miška jõugu poistega, kes rüüstavad õunaaedu ja teevad külas palju pahandust. Timuri rollis tolleaegne koolipoiss, kellest sai kauaaegne Nukuteatri näitleja ja lavastaja Väino Luup. Raadiole seadnud Ly Tuiman Režissöör Ellen Liiger. Muusikaline kujundaja ja helirežissöör Asta Raamat-Kuivjõgi. 
Raadioteater 1952

Pühapäeval, 10. juulil kell 15.05 Klassikaraadios
Kuuldemäng: Ellen Niit, Jaan Kross „Narr laps“
Koolitüdruk Anu on armunud muusikateadlasse Jaak Sangleppa, uskudes, et see on kõige eetilisem ja ausam inimene. Paraku on intelligendi elu tulvil kompromisse ja valikuid, mis ei tee alati inimesele au. Osades Ellu Puudist, Olli Vare, Lisl Lindau, Ly Mets, Ervin Abel, Velda Otsus, Jaanus Orgulas, Ruut Tarmo, Jüri Järvet, Olev Eskola, Karl Kalkun ja Kaljo Kiisk. Režissöör Aarne Ruus. Helirežissöör Eero Sepling. Muusikaline kujundaja Heino Jürisalu. 
Raadioteater 1964