Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

27. augustil toimub Sõltumatu Tantsu Laval infopäev õpetajatele ja huvijuhtidele

12.08.2020 14:03

Neljapäeval, 27. augustil 2020 toimuval infopäeval antakse ülevaate Sõltumatu Tantsu Lava uuest hooajast ning tutvustatakse haridusprogrammi. Kõigil huvilistel on võimalus osaleda uues loeng-töötoas, mis tutvustab tantsukunsti arengut läbi aja. Õpetajate infopäev on osavõtjatele tasuta. 

Sündmuse koduleht

Infopäeva programm:
12.00 Pakutakse kohvi
12.10 Tutvustakse STLi 2020/2021 programmi
12.40 Praktiline loeng-liikumise töötuba: "Tants kui kaasaja väljendus- minevikust tänapäeva"

Loeng-liikumistöötubade sari: Tants kui kaasaja väljendus – minevikust tänapäeva

Sõltumatu Tantsu Lava ootab huvilisi loeng-töötubadesse, kus tutvustatakse kaasaegset tantsukunsti läbi tantsuvaldkonna mõjukate isikute, nende tantsukeele ja loomingu kaudu. Moderntantsu rahvusvahelisest pioneeridest Isadora Duncanist, Rudolf van Labanist, Pina Bauschist meie oma kaasaegsete tantsukunstnike Mart Kangro, Renate Keerdi, Karl Saksa ja ZUGA Ühendatud tantsijateni.

Loeng-töötoa eesmärgiks on tutvustada tantsukunsti olemust ja mõtet kui oma kaasaja kunstiliste väärtuste ja tõekspidamiste kandjat. Loeng töötuba on mõeldud alates 14-eluaastast ning sobib ilmestama ainetunde, mis käsitleb 20. sajandi ühiskondlikke arenguid ning kultuurilugu ning aitab orienteeruda tänapäevases kaasaegses tantsus. 

Loeng-töötoa kestus on 45 minutit, kuid võimalik on tellida töötuba ka 3 tunniks. Töötuba viivad läbi Evelyn Tuul ja Maria Uppin-Sarv. Loe lähemalt SIIT.