Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

26. märtsil toimub elektron.artis SABO AKADEEMIA koolituspäev

23.03.2022 14:29

Olgugi, et esimest korda ajaloos ei ole enam inimeste suremuse peamisteks põhjusteks sõjad ja nälg, vaid elustiil, otsustas fallosiaalse kujuga türann meie näiliselt toreda tiksumise lõpetada. See tõmbab fookusesse ka muu jama, mis ei paista alati mängulise keskklassi mugavuse tagant välja.

2022. aasta jaanuaris alustanud Avaliku Sabotaaži Liit on kunstiprojekt, mis tegeleb ühiskondlike normide teadvustamise ning saboteerimisega. Laupäeval, 26. märtsil 2022 toimub esmakordselt SABO AKADEEMIA koolituspäev, kus saab muuhulgas teada kuidas infosõjas targalt käituda; mis iseloomustab diktaatoreid ning milliseid omadusi ja eelduseid on vaja, et ise diktaatoriks hakata; kuidas iseennast saboteerida; miks peaks olema hoopis anti-saboteeriv paipoiss; kuidas vabaneda naiivsusest; mis on süldistamine ja palju muud.

Koolitajate seas on IT-spetsialist, internetiaktivist ja ajakirjanik Peeter Marvet, suunamudija Maiduk Lifecoach, näitleja Rasmus Kaljujärv, Sirbi toimetaja ja teatrikriitik Valle-Sten Maiste, performance-kunstnik Krõõt Juurak, Taani kunstnik ja aktivist Ruth Johanne Andersson, luuletaja Mikk Pärnits, Cornelis Van den Berg ning suunamudija ja laulja Valge Tüdruk. 

Päeva juhivad Rasmus Kaljujärv ja Maiduk Lifecoach. 

Sündmus toimub veebis, elektron.art platvormil.

Osaleda saab nii tasuta kui piletiga. Kogu piletitulu läheb annetuseks Vostok SOSi, mis tegeleb evakuatsiooni, humanitaarabi ja psühhoogilise toega Ukrainas. Pileti saab osta SIIT

Toetab: Eesti Kultuurkapital