Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

24. nädal | teater teles ja raadios

12.06.2017 14:50

2017 | 24. nädal

TEATER TELES 

Kolmapäeval, 14. juunil

22.00 mf Don Juan Tallinnas (1971) ETV2s

Tallinnas seikleb kuulus Don Juan, kuid ta pole mitte päris tavaline Don Juan ... Režissöör Arvo Kruusementi muusikaline komöödia. Helilooja Olav Ehala, kunstnik Mari-Liis Küla. Osades Gunta Virkava, Lembit Ulfsak, Jaak Tamleht, Igor Kurve, Martin Veinmann, Tõnu Saar, Eero Spriit, Rein Kotkas, Merle Randma-Aru, Juhan Viiding jt.

Neljapäeval, 15. juunil

21.30 mf Pulmad Malinovkas (Vene, 1967) ETV+

Boriss Aleksandrovi samanimelise opereti 1967. aastal valminud ekraniseering. Tegevustik leiab aset kodusõja aastail Ukrainas. Väike rahulik Malinovka küla, kuhu on alles jäänud ainult lapsed ja vanainimesed, kannatab bandiitide pidevate rünnakute käes. Et Baljasnõi bandest lõplikult jagu saada, esineb punane komandör Nazar valgete armee sideohvitserina. Ta satub külasse just pulmadeks, kus tema tütrar Jarinka peaks vastu oma tahtmist abielluma Baljasnõiga.  

22.20 mf Seenelkäik (2012) ETV2s

Poliitik Aadu Kägu sõidab koos abikaasa Viiviga metsa seenele, et mainekampaaniast närve puhata. Nendega liitub juhuslik hääletaja, rahatu rokitäht Zäk, kes on jäänud peale suvetuuri Eestimaa kolgastesse tolknema. Algab võitlus au, elu ja surma peale nii metsas kui ka linnas. Stsenarist ja režissöör Toomas Hussar. Osades Raivo E. Tamm, Juhan Ulfsak, Elina Reinold, Üllar Saaremäe, Hendrik Toompere jr jr, Hilje Murel, Elmo Nüganen, Mari-Liis Lill.

Pühapäeval, 18. juunil

23.00 mf Õnnelind flamingo (1986) ETV2s

Õnne on inimesed ikka ja alati saavutada püüdnud, igaüks vastavalt oma isiklikule õnneideaalile, oma moraalsetele tõekspidamistele. Mis kujundab siis õieti vaimse ja kõlbelise isiksuse? Miks pealtnäha kõigiti normaalsest perest võrsub kurjategija? Kust saab alguse hoolimatus, silmakirjalikkus ja kahepalgelisus? Neid ja teisi küsimusi esitab vaatajale film, mis loodud Raimond Kaugveri romaani „Meie pole süüdi“ ainetel. Režissöör-lavastaja Tõnis Kask, operaator-lavastaja Valeri Blinov. Osades Evald Hermaküla, Kaie Mihkelson, Mikk Mikiver, Jelena Kondulainen, Martin Nurm, Erno Kaasik, Allan Noormets, Algis Matulionis jt.

TEATER RAADIOS

Laupäeval, 17. juunil kell 19.05 Vikerraadios

Kuuldemäng: Nikolai Haitov „Paadiga metsas“

Vaikselt hakkavad mehe ja naise suhtlemise tundetoonid muutuma … Osades Ellen Liiger ja Kaarel Karm. Tõlkinud Aleksander Kurtna. Režissöör Kaarel Toom. Helirežissöör Aino Lauri. Muusikaline kujundaja Heino Jürisalu.

Raadioteater 1967

Pühapäeval, 18. juunil kell 15.05 Klassikaraadios

Kuuldemäng: Helgi Muller „Viies ratas“

Lahutatud mees ja naine leiavad mõlemad uued elukaaslased - aga tuleb välja, et nende kooliealine poeg Ain jääb nii isa kui ema kodus viiendaks rattaks … Osades Ita Ever, Mati Klooren, Ines Aru, Gunnar Kilgas, Salme Reek, Priit Ratas, Aksel Küngas. Režissöör Heino Kulvere. Helirežissöör Eero Sepling. Muusikaline kujundaja Hans Hindpere.

Raadioteater 1968