Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

24.-27. juulini toimub UNIMA Eesti Keskuse koolitus

23.05.2018 09:50

Rahvusvahelise Nukuteatrite Ühenduse UNIMA Eesti Keskus korraldab sel suvel, 24.-27. juulil Viinistu külas Harjumaal suvise koolituse, mille raames jagab teadmisi nukuteatrikorüfee Jevgeni Ibragimov.

Koolituse maksumus on 165 € ning see sisaldab koolitust ja vajalikke materjale, majutust Viinistu hotellis ja toitlustust (3 korda päevas).

Jevgeni Ibragimov on maailma nukukunsti ringkondades väga tuntud nukulavastaja, kelle lavastused on koguni neljal korral võitnud Venemaa mainekaima teatrifestivali "Kuldne mask" auhinna ja kes on lavastanud nimekates teatrites Tšehhis, Prantsusmaal ja Türgis. Mõnda aega töötas Jevgeni Ibragimov ka Eesti Nuku- ja Noorsooteatris ning pälvis oma töö eest 2008. aasta Eesti teatri aastaauhindade jagamisel Salme Reegi nimelise auhinna.

Koolitaja on eesootava suvekooli kohta öelnud nõnda: "Koolitusel vaatleme tänapäeva nukuteatri seoseid iidse arhailise nukuteatriga, mille algus ulatub tagasi inimtsivilisatsiooni lätetele, olles samal ajal maailmakultuuri orgaaniline osa. Arutleme, milline on vajadus selle nähtuse uurimiseks kaasaegses maailmas."

Õppetöö on teoreetilis-praktiline, kasutatakse objekte, maske ja nukke.

UNIMA Eesti Keskus ootab huvilisi suvisest koolitusest osa võtma!

Kohtade arv on piiratud.

Osalemissoovist palume hiljemalt 15. juuniks teada anda aadressil [email protected] või telefonil +372 5660 2978.