Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

22. oktoobril Avatud TantsuRUUMis: performance + arutelu

17.10.2017 16:46

Pühapäeval 22.oktoobril kell 16.00 @ TantsuRUUM (Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12)

Avatud TantsuRUUM: performance + arutelu // RESONANTSID // 

Olete oodatud kaasa mõtlema ja arutlema liikumise ja heli live-performance’ile, mis võtab kokku koreograaf Florence Augendre'i (FR/BE) juhendatud liikumisuurimusliku meistriklassi etenduskunsti professionaalidele, "RESONANTSID läbi paralleelselt kulgevate elude". Avalik jagamine on omamoodi ekstrakt nädalasest protsessist.

Meistriklass on suunatud professionaalsetele etendus- ja tantsukunstnikele, et tegeleda Florence Augendre'i poolt pakutud meetodite ja resonantsi teema kaudu isikliku liikumis- ja kehakeele uurimise ning artikuleerimisega nii kollektiivselt kui ka individuaalselt. (rohkem infot meistriklassi kohta: http://tantsuagentuur.ee/event/artfusion-3/). Vaatajal on võimalus performatiivset aktsiooni kogeda kui dialoogi, mis ulatub füüsilisest ja kontseptuaalsest ruumist kaugemale. 

Osalevad etendajad: Arolin Raudva, Nele Suisalu, Maria Nurmela, Mari-Liis Eskusson, Jaanika Arum, Maarja Tõnisson, Karolin Poska, Liis Vares, Rauno Zubko, Sophia Andreyev ning Hello Killu (Hello Upan ja Killu Sukmit). 

Avaliku jagamise järel räägib koreograaf Florence Augendre nädalase labori tulemi taustast, enda keha- ja liikumispraktikatest ning etenduskunstidest laiemas kultuurikontekstis. Avatud aruteluga vestlus toimub inglise keeles.

Oodatud on kõik huvilised, eriti aga tantsu- ja etenduskunstide väljal tegutsejad, mõtlejad ning kirjutajad, kes soovivad täiustada liikumisest mõtlemist ja luua selle pinnalt dialoogi.

Performance kestab u. 1 h + vestlus
Üritus on tasuta.

Florence Augendre (FR/BE) on sõltumatu koreograaf, etendaja, autor ja uurija, kes on tegutsenud erinevates kunstivaldkondades nagu teater, film, kaasaegne tants, ooper ja kujutav kunst. Augendre on õppinud Body-Mind Centering(R) koolis ja on sertifitseeritud Sidekoe pulsoloogia (IFCC-Christian Carini) praktik. Viimased neli aastat on ta õppinud Catherine Shainberg´i (School of Images, Saphire™) käe all.
Ta on teinud kootööd paljude erinevate kunstnikega ning nagu Wim Vandekeybus, Meg Stuart, David Hernandez, Austrian- German group Labor GRAS, Johanne Saunier/Jim Clayburgh, Brice Leroux, Lance Gries (N.Y.), Steve Paxton, Lisa Nelson, Label Cedana, Olga de Soto, Fabrice Ramalingom, Félicette Chazerand, Koen Augustijnen, Les Ballets C de la B, Michèle Noiret, François Brice, Quanta Art, collective Les Inéluctables, IDOCDE, Emanuela Iacopini. Viimased neli aastat on ta teinud koostööd sloveenia kunstniku ja filosoofiadoktori Mala Kline ning horvaatia etendaja Adriana Josipovićiga.
Florence õpetab erinevates kunsti- ja tantsuorganisatsioonides ja institutsioonides üle Euroopa ja teeb kaasa mitmetes kunstilistes koostöödes.

TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on tantsuprofessionaalide koostöö- ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga. 
Toetajad: Eesti Kultuurkapital ja Eesti Kultuuriministeerium.