Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

20. märtsil toimub “Anne lahkub Annelinnast” 360° videoetendus Annelinna korterist

12.03.2021 12:02

Tartu Uue Teatri "Anne lahkub Annelinnast" 360° videoetendus Annelinna korterist Elisa Stage'il 20. märtsil 2021 kell 19:00.  
Kutsume teid Annelinna, ühte anonüümsesse korterisse otse musta pesu ja draama keskele.
Ivar Põllu hinnatud autorilavastus ANNE LAHKUB ANNELINNAST jõuab piirangute oludes publiku ette video vahendusel ja seda mitte Tartu Uue Teatri lavalt, kuhu see originaalis loodud on, vaid ühest Annelinna korterist. ANNE LAHKUB ANNELINNAST 360° videoetendus läheb eetrisse 20. märtsil kell 19 Elisa Stage'i platvormilt. Publik oma kodudes saab võimaluse istuda etenduse keskmes ning ise oma vaatepunkt valida.
Nostalgiavabas draamas mängivad Maarja Mitt-Pichen ja Märt Avandi. Autor ja lavastaja on Ivar Põllu, kunstnik on Kristiina Põllu ja valguskunstnik Rene Liivamägi. Lavastus esietendus Tartu Uue Teatris 22. veebruaril 2020.
ANNE LAHKUB ANNELINNAST on Eesti teatriauhindade nominent kahes kategoorias:
● Eriauhinna nominent: Maarja Mitt-Pichen, Märt Avandi, Ivar Põllu, Kristiina Põllu ja Rene Liivamägi – "Anne lahkub Annelinnast": valushele autoriteatri sähvatus
● Algupärase dramaturgia auhinna nominent: Ivar Põllu – "Anne lahkub Annelinnast".
Lavastuse tutvustus:
Igas suuremas linnas on see kuulus betoonpaneelidest magalarajoon, milles asuv korter oli kunagi uue ja parema elu sümbol. Kunagi oli sinna pääsemine samm õnne poole, tänaseks aga ... Ühes sellises paljudest korteritest kohtuvad mees ja naine. Me kõik arvame teadvat, mis saab edasi. Aga mida me üldse teame inimestest enda ümber?
Tegemist on online etendusega, mis tuleb vaatamisele vaid korra, ilma järelvaatamise võimaluseta. Etendus algab kell 19:00.
360° etendus on kõige paremini vaadeldav tahvelarvutist, kuid hästi sobivad ka arvuti ja telefoni ekraan. Võimalusel soovitame kasutada kõrvaklappe.
Lisainfot leiab ja pileteid hinnaga 10 eurot saab soetada siit: https://elisastage.ee/landing/bc/N6Z2lROmwH/Iv9X8zYefrq