Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

18. oktoobril toimub Draamateatris “Lehman Brothersi” plaadi esitluskontsert

05.10.2021 11:11

18. oktoobril 2021 algusega kell 19 toimub Draamateatri väikses saalis lavastuse "Lehman Brothers" muusika plaadi esitluskontsert.

See on muusika, mis kõlab igal "Lehman Brothersi" etenduse õhtul Joel Remmeli trio esituses laval, hingates koos lavastuse tõusude ja mõõnade, teemapöörangute ja meeleolumuutustega. Suurem osa plaadil kõlavast muusikast on trio muusikute Joel Remmeli, Heikko Remmeli ja Ahto Abneri ning lavastuse helikujundaja Lauri Kaldoja ühislooming. Kuid kõlab muusikat ka Marc Almondilt, Annie Hoganilt, Heiner Goebbelsilt jt.

Joel Remmel: ""Lehman Brothersi" lavastuse muusika on suurel määral ühislooming, mis sündis prooviperioodi jooksul. Eesmärgiks oli leida võimalikult voolav tervik – kuna kõik näitlejad on samuti musikaalsed inimesed, siis ühise rütmi ja tunnetuse leidsime hõlpsasti.
 
Osa lugudest, mis Lauri Kaldoja tõi, oli juba algselt küllaltki selgepiirilised, vajades vaid kerget kohandamist meie koosseisule. Valdav osa oli tarvis siiski ühiselt luua, arvestades nii lavastaja Hendrik Toompere jr-i nägemust kui meie tehnilisi ja/või vormilisi võimalusi. 

Praeguseks on väljakujunenud küllaltki selged piirid, mille raames etenduse käigus toimetame. Vaid mõned üksikud kohad on jäänud veidi rohkem varieeruvaks, kus on rohkem vabadust – eesmärgiks on siiski lavastuse terviku võimalikult tasakaalustatud toetamine. Kontserdil neid samu lugusid esitades on meil kindlasti oluliselt rohkem paindlikkust, saame suunata muusikat vabamalt, tekitades rohkem kihte ja kontraste."

Piletid leiab Piletimaailmast
Kohad saalis on vabalt valitavad