Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

17. septembril avab Vene Teater uue hooaega!

15.09.2005 15:32

Vaatamata hoone osalisele remondile alustab Vene Teater oma 58. hooaega pakkudes teatrielamusi nii kodulaval kui ka erinevates paikades väljaspool oma maja. Saabuval hooajal on lisaks eelmise hooaja menutükkidele võimalik osa saada ka peatselt valmivatest uuslavastustest.  

Alates 14. septembrist muutub teatri fuajee infosaaliks, kust saab vastuseid kõikidele algava hooajaga seotud küsimustele ja samas osta soodushinnaga pileteid kõikidele mängukavas olevatele etendustele.

Avaetenduseks on tuntud Rootsi klassiku August Strindbergi kõige populaarsema näidendi järgi lavastatud "Preili Julie".
Septembrikuu jooksul esietendub Eduard Tomani lavastatud komöödia "Valedetektor", mille autoriks on vene kaasaegse dramaturgia esindaja Vassili Sigarev.
Oktoobris jõuab  Vene Teatri lavale esimene lavastuste sari. Vene rahvusmuinasjutu "Kakuke" motiividel valmiv kümnest osast koosnev projekt on mõeldud teatri kõige väiksematele külastajatele. Lisaks laste esteetilise maitse arendamisele seab etendus ka harivaid eesmärke ning tahab lapsi aidata eesti keele õppimisel. Esietendus toimub 9. oktoobril teatri Peeglisaalis.
Detsembrikuine uuslavastus on Jaan Tätte näidendi järgi Roman Baskini lavastatud "Palju õnne argipäevaks". Etendused on planeeritud restoran "Gloriasse". Osades on Vene Teatri tippnäitlejad Larissa Savankova, Aleksander Ivaskevitš ning Ljubov Agapova ja Oleg Rogatšov. 

Hooaja jooksul toimuvad etendused nii Vene Teatri laval kui ka Vene Kultuurikeskuses, Salme Kultuurikeskuses, Tallinna Õpetajate Majas ja mujal.

Kohtumiseni etendustel!
Parimate soovidega,
VENE TEATER