Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

17. ja 19. veebruaril saab Estonia laval maailmataset kuulata

16.02.2010 14:00

Homme, 17. veebruaril ja reedel, 19. veebruaril esineb Estonia laval ooperis „Padaemand“ Hermanni rollis Metropolitan Opera staar Aleksandrs Antonenko.

Lätist pärit noorel tenoril on seljataga edukas rahvusvaheline karjäär. Ta on oodatud esineja Metropolitan Operas, Londoni Kuninglikus Ooperis, Oslo Kuninglikus Ooperis, Viini Riigiooperis, Monte Carlo Ooperis jpt teatrites, kus ta on lavapartneriks maailmakuulsatele ooperilauljatele, sh Renée Flemingile, Maria Guleginale, Ruggero Raimondile ja Carlos Alvarezele. Antonenko repertuaari Metropolitanis kuuluvad tenoriosad ooperites „Carmen“, „Tosca“, „Näkineid“, „Il tabarro“, „Boriss Godunov“ jt.

Koos Aleksandrs Antonenkoga on 17. ja 19. veebruaril laval Inessa Galante Lätist, Rauno Elp, Juuli Lill, Jassi Zahharov, Andres Köster, Mart Madiste, Mart Laur, Helen Lokuta jt.
„Padaemanda“ lavastaja on Arne Mikk, kunstnikutöö on teinud Eldor Renter. Etendusi dirigeerib Arvo Volmer.

Maailma ooperiklassikasse kuuluv „Padaemand“ on üks tuntumaid Tšaikovski lavateoseid. Puškini novelli alusel loodud müstilise atmosfääriga ja romantilise muusikaga ooperis lõõmavad kired ja võitlevad suured tunded – kas võidab Hermanni kirg kaardimängu või kauni naise vastu?

Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
[email protected]
tel. +372 683 1242
www.opera.ee

Maja täis muusikat!