Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

16.-18. veebruaril toimuvad Viljandis Tudengite Teatripäevad

06.02.2018 15:50

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilaste poolt korraldatud Tudengite Teatripäevad toimuvad Viljandis 16.-18. veebruaril. 

Mängupaikadeks on kultuuriakadeemia must saal ning Viljandi Lennukitehas. Üles astuvad kaheksa tudengite harrastusteatritruppi nii Eestist kui ka Soomest.

Eesti truppidest on laval TYYT, Ruutu10, T-Teater, Tartu Üliõpilasteater ja K-äng 2. Soomest tulevad kohale Helsinki Ylioppilasteatteri, Kellariteatteri ja Ilves-Teatteri.

Nagu tavaks on saanud siis noortele harrastusnäitlejatele annavad aruteluna tagasisidet etenduskunstide valdkonnas tegutsevad Kolm Tarka, kelleks sel aastal on Vanemuise teatri draamanäitleja Kärt Tammjärv, näitleja Karl Robert Saaremäe ja NUKU teatri näitleja Kaisa Selde.

Lauäeval, 17. veebruaril, toimub Viljandi Lennukitehases Festivali Klubi, kus peo tõmbavad käima mitmekülgse muusikaga noortebänd Ol' Mill ja mõnusat vanakooli rokki armastav The Jingles.

Tudengite Teatripäevad on tudengitest koosnevatele harrastusteatritele suunatud festival, mis esmakordselt toimus 2003. aastal ning sellest alates on Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilased seda korraldanud iga aasta veebruarikuus. 

Etendused on kõigile tasuta!

Lisainfo festivali kohta leiab Tudengite Teatripäevade kodulehelt: http://tudengiteteatripaevad.ee/ ja Facebookist:  https://www.facebook.com/ttpfestival/

Peakorraldaja
Kadri Kabanen
+372 59017966

Pressijuht
Margus Christopher Kalda
+372 5026620