Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

150 estoonlast sõidab Iisraeli etendusi andma

22.02.2016 15:53

Rinaldo
Sel nädalal asub 150 estoonlast teele Iisraeli, et osaleda 22. veebruarist 1. märtsini toimuval festivalil MustonenFest. Festivali tähtsündmusteks on Händeli ooperite "Julius Caesar" ja "Rinaldo" ettekanded Andres Mustoneni juhatusel Tel Avivi Ooperis. Arvukatel kontsertidel esinevad rahvusooperi orkester, poistekoor ja solistid Helen Lokuta, Oliver Kuusik, Monika-Evelin Liiv, Rauno Elp, Helen Lepalaan, Juuli Lill, Kadri Kipper, Mart Laur ning Mart Madiste. 

"Iisraeli sõidab Rahvusooper Estonia etendusi andma esmakordselt ja mul on ääretult hea meel, et saame külla minna ning oma ooperikunsti tutvustada sellise põneva ja rikka ajalooga maal. Siinkohal tänu Eesti suursaadik Malle Mustonenile kutse eest ja abi eest sõidu korraldamisel, sest minek on tõepoolest tavapärasest mitmes mõttes keerukam," ütles teatrijuht Aivar Mäe. 

Kultuurisilla Eesti-Iisrael moodustav, 27. korda toimuv festival MustonenFest algas jaanuari lõpus kontsertidega Maarjamaal ning jätkub veebruaris erakordselt esinduslikuna Tel Avivis

Rahvusooper Estonia osavõttu festivalist toetab EV Kultuuriministeerium.

Foto Harri Rospu.

Lisainfo:
Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
tel. +372 683 1242
GSM +372 501 2508