Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

12.-15. novembrini toimub kuues Tallinn Comedy Festival

30.09.2019 16:17

Novembris saab taas nalja!
 
12.-15. novembrini 2019 toimub kuues Tallinn Comedy Festival. Festivali suursündmuseks on Alexela Kontserdimajas toimuv Tallinn Comedy Gala. Esmakordselt Eesti huumoriajaloos on festivalil ka Buster Keatoni legendaarne tummfilmi-komöödia "Kindral" koos elava muusikaga briti bändi Haiku Salut esituses.

13. novembril toimuv Tallinn Comedy Gala toob publiku ette eriilmelisi koomikuid, kes saavad piiratud aja jooksul esitada oma parimat materjali. Kahevaatuselise show raames astuvad lavale Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets, Tigran Gevorkjan, Mattias Naan, Kaarel Nõmmik ja paljud teised eesti koomikud. Rahvusvahelise mõõtme lisavad Alexander Maloy (RU), Emmanuel Sonubi (UK) ning kogu õhtut juhtiv tunnustatud briti stand-up koomik Stuart Goldsmith. 

Tänavuseks maiuspalaks huumorigurmaanidele on 14. novembril kinos Sõprus toimuv "Kindral", mis ühendab Buster Keatoni tummfilmiklassika ja tunnustatud briti intrumentaal-trio Haiku Saluti. Lisaks saab 14. novembril Komeediklubis näha kvaliteetset ingliskeelset huumorit ning 15. novembril toimuval Fopaal kvaliteetset eestikeelset stand-up'i. 

Festivali üks korraldajatest Andrus Purde rõhutab: "Soovime sügisesse ja töisesse Tallinna tuua nädala, kus peaaegu iga päev on võimalik näha maailmatasemel huumorit." Kaaskorraldaja Paul Piik lisab: "Kui ei tea, millest programmis alustada, siis Comedy Gala on kindlasti see üritus, mida isiklikult iga aasta kõige rohkem ootan."

Eelmiste festivalide raames toimunud Tallinn Comedy Gala salvestusi saab järelvaadata Telia videolaenutuses.

Festivali korraldavad Kinoteater ja Komeediklubi koostöös teiste ärksate korraldajatega. 

Festivali kava on väljas http://comedyfestival.ee/. Piletid Piletilevist.
Festival saab teoks tänu toetajatele Telia ja Unique Hotels. 

Kõneisikud: 
Andrus Purde, 5188951, [email protected]
Paul Piik, 56915665, [email protected]