Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

11. nädal | teater teles, kinos ja raadios

13.03.2017 12:12

2017 | 11. nädal 

Teisipäeval, 14. märtsil 
21.40 OP ETVs
Don Quijote kappab VATi lavale. Tom of Finland ei ole ainult Soome Nokia, nüüd on see ka Dome Karukoski film. Keerame kaamerad Katariina kaile ja seal tervitab meid Sulev Teppart.
21.55 mf Sügisball (2007) ETV+

Reedel, 17. märtsil 
21.35 teatriõhtu Nisa (2014) ETV2s
„Nisa“ on koriluse ja küttimisega tegeleva kalahari bušmani naise lugu. Nimiosalise Katariina Undi esituses ärkab ellu kindlameelne naine, kelle elu täidavad traditsioonidest lähtuvad abielud erinevate meestega, laste sünnid ja kaotused, igapäevased rõõmud ning pisarad. Näidend on kirjutatud Marjorie Shostaki samanimelise jutustuse ainetel. Lavastaja on Aare Toikka, helikujundaja ja esitaja Tanel Ruben, valguskujundaja Triin Hook ja koreograaf Marge Ehrenbusch. Esietendus VAT Teatris aprillis 2011, salvestatud VAT Teatris mais 2014.
22.25 Kontakt: Helle Laas ja Are Uder ETVs
Teatrikuul ja NUKU 65. sünnipäeva nädalal otsivad ning saavad kontakti teatri pikaaegsemad näitlejad Helle Laas ja Are Uder. Saatejuhid Taavi Tõnisson ja Anti Kobin.

TEATER KINOS

Moskva Suure Teatri „Kaasajaõhtu“
Otseülekanne pühapäeval, 19. märtsil kell 17.00 Coca-Cola Plazas ja kinos Ekraan. Bolshoi teater võtab üheks õhtuks julgelt ette uue väljakutse – etendatakse Jerome Robbinsi „Puuri“, Harald Landeri „Etüüde“ ja Aleksei Ratmanski „Vene hooaegu“. Maailma parimate tantsijate hulka kuuluvate artistide ja kaasaegse koreograafia meistrite kokkusaamise tulemuseks on suurepärane süntees, kus Robbinsi energia, Landeri virtuoossus ja Ratmanski nutikas briljantsus on viidud uuele tasandile.

TEATER RAADIOS

Laupäeval, 18. märtsil kell 19.05 Vikerraadios
Kuuldemäng: Ardi Liives „Kättemaks“
Karin ei suuda otsustada, kas jätta oma mees maha. Ootamatult saabub külla võõras mees ja kõigi kolme elu muutub. Naise rollis märtsikuu sünnipäevalaps Eneken Priks-Aksel. Teistes osades Ago Saller ja Tõnu Aav. Režissöör Kaarel Toom. Helirežissöör Aino Lauri. 
Helisalvestatud 1972. aastal.

Laupäeval, 18. märtsil kell 19.05 Vikerraadios
Kuuldemäng: Heidi Sarapuu „Au hind“
Kuuldemäng Eduard Vilde elust Kopenhaagenis 1912. aastal. Osades Tõnu Aav, Haide Männamäe. Melberg, Taavi Teplenkov, Eva Vilt-Malleus, Heino Seljamaa, Ain Lutsepp, Heino Seljamaa, Jan Uuspõld. Režissöör Heidi Sarapuu. Helirežissöör Külli Tüli. Muusikaline kujundaja Silja Vahuri. 
Raadioteater 1998