Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

1. juunil toimub traditsiooniline Estonia kevadlaat

31.05.2017 14:27

Estonia kevadlaat 17'
Neljapäeval, 1. juunil kell 15.45-18.00 toimub Estonia talveaias traditsiooniline estoonlaste kevadlaat. 
Taaskasutus kogub hoogu ka Estonia teatris ja nii ei visata ühtegi asja ära mõtlemata, kas sellele saab veel uue elu anda. Laadal saab uue võimaluse grimmitoa vana mööbel, kangajäägid, rekvisiidid, kolm talveaia palmi ning kõik muu, mille estoonlased oma kappidest teisele ringile toovad. Esemed on müügi soodsate laadahindadega.

Pakkumisel on ka omavalmistatud erilisi tooteid. Estonia  tekstiilikunstnik Lee Sakk on käinud onu Tik-Taki juures ametit õppimas ning lööb kaasa Eesti kelladisaini ettevõttes Sody Design. Sody Designi kelladel on erinevate linnade koordinaadid ning vahetatavad tekstiilrihmad. Saaliadministraator Carol Männamets toob müügilettidele juba eelmisel aastal kuulsust kogunud koduveinid, Liviko omalt poolt pakub degusteerimiseks Fentimansi limonaadi. Sellel, kes hindab vitamiine, tasub sammud seada riietaja Sandra Veldre toormahlade ja -kookide leti juurde. Kooriartist Aule Urb on müügiks meisterdanud unenäopüüdjaid. 

Laadale kohaselt on uhkelt lookas ka toidulett. Müügil on suitsukala, marineeritud angersäga, suitsuliha ja vorste, kõik eestimaiste meistrite toodetud. Osta saab ka keraamikat, kodutekstiili, ehteid, raamatuid, mänguasju jpm.

Lisainfo:
Ülla Veerg
Rahvusooper Estonia
Avalike suhete ja turundusteenistuse juht
tel. +372 683 1242