Näidenditelaenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.
Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!
Kasuta sisselogimiseks parooli
See the latest info of Estonian theatre
Autor Antoine Rault
Tõlkija Margus Alver
Lavastaja, muusikaline kujundaja ja videokujundaja Andres Puustusmaa
Kunstnik Ervin Õunapuu
Valguskujundaja Triin Suvi
Osades Mait Malmsten ja Andres Puustusmaa
Ühel äreval ööl kohtuvad kaks keskealist venda, edukas kirurg ja oma eluga heitlikumas seisus olev fotograaf. Nad elavad erinevat elu, erinevad ka iseloomult ning ei ole ammu kokku saanud, nüüd aga on vaja, sest … nende vahel on üks naine. Ja selgub, et palju muudki, vastasseisu õhutavad mälestused ulatuvad lapsepõlveni välja. Nugateravaks kiskuval ööl kerkivad need taas esile. Kuid nad on vennad ja kokkupõrkest hoolimata seob neid tugev kokkukuuluvustunne.
Autor on näidendi pühendanud Kainile ja Aabelile. Vendi mängivad sõbrad ja lavakooli kursusekaaslased 16. lennust Mait Malmsten ja Andres Puustusmaa.
Prantsuse romaanikirjanik ja dramaturg Antoine Rault (s 1965) on oma loominguga võitnud rohkesti tunnustust: 2006. aastal pälvis maineka Prantsuse Akadeemia grand prix’ tema näidend "Tuutor" ("Le Caïman") filosoof Louis Althusserist, samuti on ta olnud mitmeid kordi nomineeritud Molière'i auhinnale, Prantsuse teatri aastaauhinnale, parima näitekirjaniku kategoorias.