Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus

Aadress:
Uus 5, 10111 Tallinn
E-mail:

Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus (ETTTÜ) on avalikes huvides tegutsev eriala- ja ametiühing, mis kuulub katusorganisatsiooni Eesti Teatriliit ning koondab teatri tehnilistel aladel töötavaid ja nende õpetamise alal tegutsevaid isikuid.

ETTTÜ eesmärgiks on kaitsta oma liikmete kutsealaseid, sotsiaalseid ja majanduslikke õigusi. Oma eesmärkide saavutamiseks tegutseb ETTTÜ Eesti teatrite tehnilise personali ühiste huvide arendajana ja kaitsjana ning töösuundadeks on olla teatritehniline teabekeskus, luua eriaalane tööportaal, teha koostööd teatritehnilisi erialasid õpetavate haridusasutustega, uuendada kutsestandardeid ning korraldada ja vahendada täiendkoolitusi, eriaalast väljaõpet ja kutseeksameid.

ETTTÜ annab Kultuurkapitali toel välja oma aumärki etenduskunsti valdkonnas pikka aega ja pühendunult tegutsenud loovtehnilisele töötajale.

MTÜ Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus (asut 1996) taasasutati 2. juunil 2014. Ühenduse esimees on Taivo Pahmann, juhatusse kuuluvad veel Tauno Makke, Sander Aleks Paavo, Siim Saarsen, Margus Vaigur ja Mait Visnapuu. 2020. aasta seisuga oli ühenduses 206 liiget.