Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Made in Estonia Maraton @ e‾lektron kuulutab selle aasta kevade saabumist

03.03.2021 13:26

Etenduskunstide festival Made in Estonia Maraton @ e‾lektron kuulutab selle aasta kevade saabumist!
Lühivormide festival Made in Estonia Maraton tuleb, kuid nagu sellele (ja eelmisele) aastale kohane, veidi teistmoodi. 20. märtsil 2021 algusega kell 18:00 toimub Made in Estonia Maraton esmakordselt voogedastusena elektron.live platvormil. Made in Estonia Maraton on alates 2006. aastast Kanuti Gildi SAALis toimuv etenduskunstide pidustus - kureerimata festival, millest kõik saavad osa võtta juhul, kui etteaste on loodud spetsiaalselt maratoni jaoks ning mahub lühiformaadi aja sisse.
Sel aastal kutsume nagu ikka kunstnikke üles maratonil osalema kuni 7-minutiliste etenduskunstidest inspireeritud etteastetega, mis on loodud spetsiaalselt maratoni jaoks ning kõik etteasted toimuvad seekord ainult reaalajas.
Mida see tähendab?
See tähendab, et etteaste sooritavad kunstnikud kas koduste, stuudio või üldsegi puuduvate seinte vahel omades selleks ainult internetiühendust ja kaameraga arvutit. Lisaks on kõigil soovijatel võimalus kasutada Kanuti Gildi SAALi suure lava avarust, kus selle aasta tehniline meeskond aitab internetiülekandega. Kõik etteasted toimuvad reaalselt, päriselt, samaaegselt (võib-olla siiski paarikümne sekundilise hilinemisega) ürituse enda toimumise ajaga.
Vaatajatele pakume seekord võimalust lülituda pidustusega elektron.live digitaalsel platvormil, kus lisaks vaatemängule saab suhelda ka teiste vaatajate ja osalejatega eraldi selle jaoks loodud vestlustoas.
Maraton, 1,2,3!
2021. aasta korraldusmeeskond:
Projektijuhid: Maarja Kalmre, Kaie Olmre
Tehniline tugi: Hendrik Kaljujärv, Mikk-Mait Kivi, Henry Kasch
Õhtujuht: Riina Maidre
Toetaja: Eesti Kultuurkapital
Kaasproduktsioon: Kanuti Gildi SAAL, e‾lektron.art
Lisainfo: saal.ee