Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

eˉlektron stuudio esimene pinnakas aadressil Kopli 27

23.11.2021 12:10

Sel nädalavahetusel, 26.-28. novembrini 2021 toimub eˉlektroni esimene füüsiline avalik sündmus alates eˉlektroni sünnist 2020 aasta alguses. Audiovisuaalne minifestival "Loodus kui maagia / Nature as Magic" koostöös Pixelache ning Aavistus festivalidega Helsingist.

Kui nii kaua järjest ainult veebis toimetada, tekib kahtlus iseenda füüsilisest olemasolust.
Kutsume külla oma tööruumidesse, live ülekannete keskele kogema meie igapäeva. Selleks, et teil igav ei hakkaks või ei tekiks tunne, et olete sattunud suvalisse kontorisse töövarjuks, oleme kutsunud külla sõbrad Helsingist, Tallinnast, Viljandist, Tokyost jm määramata asukohtadest. 

Programmis on helikunstnikud: Marita Lumi, Vongoiva, Sander Saarmets, Cubus Larvik, ASUNA, Katja Adrikova / Personal Space, Mary Young; visuaalkunstnikud: Mikk Mait Kivi, Emer Värk, Merle Karp, Anni Laser, SSuvereeni, Random Doctors ning etenduskunstnikud ja muidu spetsialistid: Unholy 3nity, Kärt Koppel, Jim Ashilevi, Maike Lond, Laur Kaunissaare, Andrew Gryf Paterson, Aleksander Metsamärt, Taavet Jansen, Liis Vares, Kelli Gedvi, Peeter Laurits, @kinnitused ja teised.

Pixelache algatas 2021. aastal Suomalais-virolainen Kulttuurisäätiö (Eesti-Soome Kultuurifond) poolt toetatud uue koostööprojekti "Loodus kui maagia", mis ühendab 4 online/festivali/kuraatori platvormi – Pixelache, e‾lektron, Public Art Action, Aavistus. Sealjuures on produktsioon ja rahaline toetus detsentraliseeritud, nii et iga partner annab juhiseid oma partneritele "audiovisuaalsete sildade" loomiseks. Juunist 2021 kuni oktoobrini 2022 toimub kokku 4 sündmust, mille raames toimuvad multidistsiplinaarsed etendused, sealhulgas heli- ja video koostööd.

26.-28. novembril toimuv "Loodus kui maagia" on hübriidne, mis tähendab, et publik saab osaleda virtuaalselt elektron.art platvormi vahendusel kui ka kohapeal eˉlektroni stuudios, Kopli 27. 

Sissepääs on tasuta. Kohapeal uksel on vaja esitada kehtiv koroona vaktsineerimispass või läbipõdemistõend koos isikut tõendava dokumendiga. Sisse pääseb vastavalt ruumi mahutavusele, st kui on täis, siis ei saa.

Rohkem infot: