Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

eˉlektron alustab vestlus- ja molutamissarja “metaeeter”

24.01.2023 13:10

eˉlektron avab oma 2023. aasta hooaja Ruslan Stepanovi ja Liisbeth Horni uue vestlus- ja molutamissarjaga “metaeeter”. Esimene otsesaade algab juba 26. jaanuaril 2023 kell 20.00. 

Ruslan Stepanov ja Liisbeth Horn on tunnustatud koreograafid. Sel neljapäeval toimuvasse otsesaatesse on nad kutsunud külalised, kes on kõik kaasaegse etenduskunsti valdkonnas tuntud kunstnikud, õppejõud ja organiseerijad. Esimese saate külalised on Liisa Saaremäel, Johhan Rosenberg, Kai Valtna, Kaja Kann, Karl Saks, Nele Tiidelepp, Annika Üprus ja Hendrik Kaljujärv.

"Me soovime keskenduda inimestele, kes esindavad Eesti teatri eksperimenteerivamat ja otsingulisemat külge. Vabakutseliste argipäeva mõtted ja jutud on mulle alati põnevad olnud," ütleb Ruslan Stepanov. "Seda ei pea ilmtingimata vaatama. Keda aga tõmbab Twitchis levinud live-stream-formaat, kuid tunneb puudust performatiivsusest, siis on see sari kindlasti nende huvi väärt,” lisab Horn.

Vaatajad saavad otsesaates küsimusi küsida, nõu anda ja kommenteerida. “metaeeter” on interaktiivne kompott voogülekandest ja vanakooli jutusaatest - lõbus, eluline, kaasakiskuv ning spontaanne maraton-show. Esimene otsesaade kestab vähemalt 4 tundi järjest, mis tähendab, et seda on võimalik vaadata nii enne kui ka pärast "Aktuaalset kaamerat" või kui soovi on, siis isegi paralleerselt.

“metaeeter #2” on juba uute külaliste ja teemadega eetris 21. veebruaril kell 20.00.

Pildil "metaeetri" eestvedajad Liisbeth Horn ja Ruslan Stepanov. Foto: eˉlektron