Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut

Aadress:
Narva mnt 27, 10120 Tallinn
E-mail:
lavastus-pic
Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia ja kunstide instituut keskendub lugude jutustamisele selliste filmivaldkonna õppekavade kaudu nagu filmikunst, audiovisuaalne meedia, dokumentaalfilm, filmikunst ja operaatorikunst. Samas on lugude jutustamine olulisel kohal ka ristmeedia, koreograafia, integreeritud kunsti, muusika ja multimeedia, reklaami ja suhtekorralduse, ajakirjanduse, nüüdismeedia, audiovisuaalkunstide ja meediauuringute õppekavades.
Koreograafia õppekava käsitleb erinevaid liikumise esteetikaid alates pärimusest kuni kaasaegse tantsuni. Õpingute käigus on võimalus välja arendada oma loominguline käekiri ja saada professionaalne ettevalmistus tantsija, koreograafi või tantsuõpetaja- ja juhendajana. Koostööd tehakse nii filmi-, muusika- kui ka kunstitudengitega.
Koreograafia erialale õppima asumisel on võimalik anda oma panus tantsuhariduse arengule ja professionaalse tantsuelu kujundamisele nii Eestis kui ka välismaal. Tantsija, koreograafi, tantsuõpetaja või -juhendajana võid muuta arvamust liikumisest ja tantsust tervikuna, ning selle kaudu mõjutada ka poliitilisi ja sotsiaalseid hoiakuid, sest mõnikord tähendab üks liigutus rohkem kui mitu sõna.
Loe lähemalt õppekavade ja õppejõudude kohta siit.