Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Alexela Loomelava

Aadress:
Narva mnt 2, Tartu
E-mail:
Koduleht:
lavastus-pic
Alexela Loomelava on Tartus Emajõe kaldal asuv inspireeriv etenduspaik, mis pakub aastaringset kultuuriprogrammi, koolitusi, residentuure, töötubasid ja temaatilisi vestlusringe. Loomelava on avatud nii külalisetendustele kui omab resident-tantsukompaniid Tempecy Dance Company, mis toob iga aasta välja paar uuslavastust.

Alexela Loomelava tegevust koordineerib MTÜ Tartu Tantsuakadeemia ning väiketeatri fookus ongi tantsukunst kõige laiemas tähenduses. Loomelava annab lisaks etendustele ja kontserditele võimaluse esitleda ka kunstinäitusi, kinoseansse, konverentse, seminare ja festivale. Tartu Tantsuakadeemia kultuuriprogramm Alexela Loomelaval on saanud Tartu Linna kultuuriosakonna kultuuriprogrammi toetuse ning on koostööpartneriks paljudele sündmustele ja organisatsioonidele (TAVA valgusfestival, Tartuff, Ahhaa, Comedy Estonia, Polygoni teatrikool jt). 

Alexela Loomelava on multifunktsionaalne etenduspaik, black-box saal, mida saab kohandada vastavalt vajadusele väga eriilmeliseks. Loomelaval on teisaldatavad tribüünid, mida saab ehitada vastavalt publiku arvule mahutamaks 30-200 istekohta.