Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Kadri Rämmeld ja Improteater Impeerium: Koomiliste Sketšide Õhtu

lavastus-pic

Etenduse jooksul pannakse Kadri Rämmeld ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm.

Kadri Rämmeld on Eesti näitleja, kes lõpetas aastal 1999 Eesti Humanitaarinstituudi näitlejameisterlikkuse erialal. Ta on töötanud TheatrumisVanalinnastuudiosVana Baskini Teatris ning loonud mitmeid rolle muudes teatri-, tele- ja raadioprojektides. 2014. aastast töötab ta näitlejana Pärnu Endla Teatris. Laiemale publikule sai Kadri tuntuks juba aastal 2003 kodumaise seriaaliga “Kodu keset linna”, kuid alates aastast 2009 on ta ühe Eesti populaarseima seriaali “Kättemaksukontor” põhitegelasi.

Kadri on särtsakas ning väga põneva sisemaailmaga lavapartner. Improviseerides ei karda ta ühtegi ettejuhtuvat ootamatut olukorda, vaid läheb rõõmu ja naudinguga pakkumistega kaasa ning vaatab, kuhu see lugu ühiselt tüürib. Hea huumor on Kadril juba geenides. 

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima antud õhtutel lavalood. 

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud. Improteatri truppi kuuluvad näitlejad Merilin Kirbits, Tarvo Krall, Maarika Mesipuu-Veebel, Mairi Tikerpalu, Erki Aule, Maarius Pärn, Rauno Kaibiainen, Kati Ong, muusikud Ragnar Toompuu ja Madis Kreevan ning valgusmeister Mario Saarik. 

Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!