Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Aiapidu

Autor:
Alan Ayckbourn
Lavastaja:
Roman Baskin
Esietendus:
Esietendus 6. augustil 2009 Ohtu mõisas
lavastus-pic
Kunstnik Ann Lumiste

Mängivad: Carmen Mikiver, Ülle Kaljuste, Epp Eespäev, Harriet Toompere, Liina Vahtrik, Pirjo Levandi, Kaili Närep, Marta Laan, Roman Baskin, Hendrik Toompere, Hendrik Toompere jun, Mihkel Smeljanski, Raivo Rüütel, Eduard Salmistu jpt.

Abielu ja armastuse keerdkäigud poliitikasse pürgiva mehe korraldatud aiapeol. Külaliste kogunedes võtab pidu järjest ägedamaid ja kummalisemaid pöördeid.

Kes meist ei oleks tahtnud viibida samal ajal erinevates kohtades. Tõsi, tundub kuidagi raskesti teostatav. Kas olete mõnel aiapeol või ka lihtsalt mõnel suveõhtul, kui seltskond on maja ja aia vahele laiali pudenenud, istunud näiteks aias ja mõelnud, mis küll vöiks praegu toimuda majas või köögis või tagatubades või siis jäänud suhtlema majja ja mõtisklenud, mis trall võiks käia praegu aias?!

Inglise komöödiakuningas Allan Ayckbourn on selle võimaluse rahuldamise eest hoolitsenud ja OHTU mõisas etenduv lavastus "AIAPIDU" võimaldab publikul vaadata etendust kas MAJAST või AIAST. Paralleelselt toimub kaks etendust; tegelased liiguvad oma suhterägastikes õhtu jooksul korduvalt maja ja aia vahet ja sel õhtul aeda pileti ostnud publik näeb omaette lugu aias toimuvast ja majja sattunud publik siis vastavalt seda, mis toimub siseruumides. Otse loomulikult on võimalus tulla ühel ilusal õhtul uuesti ja vaadata lavastust sealt paigast, mis eelmisel korral saladuseks jäi.

Etenduse kestus 2 tundi 30 min (1 vaheaeg).

Piletid on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.