Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Aafrika tsirkus: Ema Aafrika

Unikaalne tsirkusprogramm Saku Suurhallis
Ema Aafrika on uus ja dünaamiline tsirkuseklavastus, mis demonstreerib väljapaistvamaid oma ala Aafrika kontinendi andeid. Midagi sellist pole te kindlasti näinud.

See tsirkusekollektiiv on 40-liikmeline ja koosneb akrobaatidest, žonglööridest, köielkõndijatest, klounidest, meisterlikest löökriistamängijatest ja paljudest teistest muusikutest. Tegu on haruldase energiatriumfiga, mille tagavad jõud, osavus ja paindlikkus peatumatus ja muutuvas tegevuses, mis võlub ja vallutab kindlasti iga vaataja südame.
Kollektiivi esinemine pakub võimalust tutvuda lähedalt Aafrika mitmekülgse ja rikka kultuuripärandiga. Vaataja saab heita pilgu Aafrika kontinendi salapärasesse südamesse, sellisesse, millest me pole osanud undki näha.

100% rõõmu ja rahulolu, 100% energiat, 100% Aafrika muusikat ja tantsu kõige paremas esituses. Selle kõik tagab esinejate kõrge meisterlikkus, vikerkaarevärvides kostüümid, suurepärane tantsuseade. Selles etenduses on olemas kõik see, mis muudab suure galaetenduse eriliseks ja jäljendamatuks!

Ema Aafrika tsirkus on üks vähestest maailma tsirkustest, kus etendustes loomi ei kasutata!