Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

A-festival 2015: Pärast kaldkriipsu

Autor:
Viktor Krasovcki
Lavastaja:
Kalev Kudu
Esietendus:
Esietendus 14. mail 2015 Tartu Uues Teatri proovisaalis
lavastus-pic
Tõlkija: Aare Pilv
Lavastaja ja muusikaline kujundaja: Kalev Kudu
Kunstnik: Kudrun Vungi
Mängivad: Kertu Raja või Merjam Ahmet, Mark Harald Männik, Tairi Leis (vil!), Joosep Sarapuu, Merilin Jürjo ja Sven Paulus (vil!).

Selline neiu võib elada mis tahes linnas, mis tahes tänaval, mis tahes majas ja vaadata välja mis tahes aknast. Ja selliseid sihitult linna mööda hulkuvaid noormehi on raske kokku lugeda. Ja olukordi, kus sellised neiud ja sellised noormehed kohtuvad ja lahku lähevad on veelgi rohkem. Kuigi meie Neiu ja Noormehe kohtumine on unikaalne, võib ka see korduda piiramata hulgal kordi. Kuid korduste numeratsioon tuleb juba pärast kaldkriipsu...

Tartu Üliõpilasteater toob mai keskel Tartu Uue Teatri proovisaalis välja Viktor Krasovcki romantilise noortedraama  “Pärast kaldkriipsu”(originaalpealkirjaga “Olukord 2222/....”)

Viktor Krasovcki sündis 1979 aastal ja lõpetas 2008 Valgevene kunstiakadeemia teatrilavastajana. Ta kirjutab näidendeid, millest paljud on auhinnatud ka kodu- ja välismaal, lisaks lavastab ja mängib ta mitmetes Minski teatrites. 2014. aastal kirjutas autor stsenaariumi ja lavastas filmi “Valvur”, mis valiti  lühifilmide võistlusprogrammi Cannes’ festivalil 2015. aastal.