Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Balti Tantsu Platvorm

E-post:
lavastus-pic

Balti Tantsu Platvorm on kolme Balti riigi tantsuorganisatsioonide Sõltumatu Tantsu Lava/STL (Eesti), Leedu Tantsuinfo Keskuse ja Läti Tantsuinfo Keskuse ühisalgatus 2018. aastast, kui otsustati luua ühine platvorm, et tutvustada Balti sõltumatul nüüdistantsu väljal tegutsevaid loojaid, nende teoseid ja valdkonnas tegevaid organisatsioone välisriikide ekspertidele, teatritele, tantsumajadele ja produtsentidele ning kohalikule publikule.

Balti Tantsu Platvorm viib oma eesmärke ellu igapäevase suhtluse ja infovahetuse teel, ühisprojektidena ollakse ühiselt väljas rahvusvahelistel valdkondlikel kogunemistel ja korraldatakse üleaastast 3-päevast ülevaatefestivali. Etenduskunstide valdkonna professionaalidele kuulutatakse platvormil osalemiseks registreerimine välja kodulehel.

Baltic Dance Platform ülevaatefestival toimus esimest korda 9.–11. mail 2019 Vilniuses Leedu Tantsuinfokeskuse eestvedamisel ja edaspidi üleaastasena eri Balti riikides. 2022. aastal toimus see Tallinnas Sõltumatu Tantsu Lava eestvedamisel.

Järgmised etendused