Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Meil on uus koduleht :)

Kui leiad lehelt mõne veidruse, siis anna sellest palun teada e-posti aadressil info@teater.ee Aitäh!

Ülev Aaloe

17.12.1944 - 23.07.2017


Tõlked


pealkiri teksti tüüp keel žanrdramatiseerija rolle aasta
Armastusest minu vastu (Rakkaudesta minuun) Näidend 3n+1m 2005
Arusaamatused kirjaga (Brev på villovägar) Näidend Thriller 2m 1986
Birdy (Birdy) Dramatiseering 2m
Deemonid (Demoner) Näidend Draama 2n+2m 1982
Erakordselt heatahtlik mees (Ihmisellinene mies) Näidend Draama 5n+4m 2013
Erik XIV (Erik XIV) Näidend Ajalooline näidend palju
Fanny ja Alexander (Fanny och Alexander) Näidend 1982
Gabriel, tule tagasi! (Gabriel, tule takaisin) Näidend 3n+1m 1945
Gertrud (Gertrud) Näidend 2n+3m 1906
Gustav Vasa (Gustav Vasa) Näidend Tragöödia 6n+16m
Hilinenud pulmaöö (Myöhästynyt hääyö) Dramatiseering 2n+2m
Idioodid (Dogma 2: Idioterne) Näidend 25R 1997
Idioodid (Dogma 2: Idioterne) Dramatiseering palju 2010
Igiliikur (Ikiliikkuja) Näidend 3n+8m
Illusionistid (Illusionisterna) Näidend Komöödia 1n+2m 2001
Ilvese tund (I lodjurets timma) Näidend Draama 2n+1m 1988
Isa (Fadren) Näidend Tragöödia 4n+4m
Isatapmine (Fadermordet) Näidend 2n+3m 1997
Issi talveuni (Isin talviuni) Näidend Lastenäidend 3n+2m 2005
Ja anna meile varjud (Och ge oss skuggorna) Näidend Draama 1n+5m 1988
Juliale (Till Julia) Näidend 2n+1m 1987
Jänkutüdruk (Pupputyttö) Kuuldemäng palju 2012
Karlsson katuselt (Karlsson pa taket) Dramatiseering Lastenäidend, Laulud 4n+8m 1996
Kas Kongos on tiigreid? (Finns det tigar I Kongo?) Näidend 2R 1986
Kassid (Katter) Näidend Muusikal 4R
Koeratopis (En uppstoppad hund) Näidend 14R 1986
Kolme peaga Buddha (Kolmipäinen buddha eli Valtapeli) Näidend Komöödia 3n+12m 1978
Konnaakvaarium (Paddakvariet) Näidend 2n+2m 1987
Kuidas kalad suudlevad (Miten kalat suutelevat) Näidend 2n+7m 1970
Kuldse järve ääres (On Golden Pond) Näidend Draama 2n+4m 1978
Kuninganna Kristina (Kristina) Näidend 16R 1901
Kõige tähtsam (Samoje glavnoje) Näidend 12R
Kõik need päevad ja ööd (Alla dagar, alla nätter) Näidend 4n+2m 1992
Käbi kukub Näidend Komöödia 2n+9m+5last
Ladu (Varasto) Näidend 2n+7m 2005
Leningradlane Näidend Draama
Liblikad on vabad (Butterflies are Free) Näidend Komöödia 2n+2m 1969
Liftieitaja (Hissvägraren) Näidend 1m 2006
Lollprints (Tokfursten) Näidend 1989
Luikvalge (Sanevit) Näidend 17R 1901
Lärmab ja veiderdab (Larmar och gör sig till) Näidend 10n+9m 1993
Maakad (Masjävlar) Näidend Draama 4n+3m 2001
Maasikavälu (Smultronstället) Näidend Stsenaarium 1957
Maja Angel Streetil (Gaasivalgus) (Angel Street /Gaslight) Näidend Thriller 3n+2m
Majandustõus ehk Kohe käib pauk (A Rise in the Market) Näidend Komöödia 3n+4m 1999
Mao tee kalju peal (Ormens väg pa hälleberget) Dramatiseering 8n+5m 1982
Maratontants (Maratondansen) Dramatiseering 6n+6m
Mees paadis (Mannen i båten) Näidend Mononäidend
Mina olen muusika (Maestro) (Ég er Meistarinn) Näidend 1n+2m 1989
Muinasjutt äravahetatud lapsest / Troll-Poiss (Sagan om bortbytingen / Troll och människor) Dramatiseering Lastenäidend 16R
Mutanttüdruk (Tyttömuttanti) Näidend Draama 5n+2m 1992
Mädarõikamaa (Pepparrotslandet) Näidend Draama 3n+5m 1999
Mäng tulega (Leka med elden) 1 Näidend 3n+3m
Naine, kes abiellus kalkuniga (Kvinnan som gifte sig med en kalkon) Näidend Komöödia 2n+3m 1984
Nii nagu taevas (Så som i himmelen) Dramatiseering 7n+8m 2004
Näkina ujumas (Simma näck) Näidend 1n+1m 2009
Olga, Irina ja mina (Olga, Irina och Jag) Näidend Draama 3n+1m 1993
Paaria (Paria) Näidend 2m
Pepsie (Pepsie) Näidend Komöödia 1n+4m 1965
Persona (Persona) Näidend Stsenaarium 1973
Pildimeistrid (Bildmakarna) Näidend 2n+2m 1997
Popmuusika a la Vittula (Populärmusik från Vittula) Dramatiseering Muusikaline näidend 7R 2000
Preili Julie (Fröken Julie) Näidend Tragöödia 2n+1m
Printsess Nobekeel Näidend Lastenäidend 15R
Pärast proovi (Efter repetitionen) Näidend Draama 2n+1m 1984
Rahva vaenlane (En folkefiende) Dramatiseering 3n+15m
Romeo ja Signe (Romeo och Signe) Dramatiseering Lastenäidend 2n+1m 1955
Röövlitütar Ronja (Ronja Rövardotter) Dramatiseering Lastenäidend 3n+9m 1987
Sajandi armastuslugu Dramatiseering 1n+1m 1984
Samuum (Kõrbetorm) (Samum) Näidend Lühinäidend 1n+2m
Sinilind 1 (L`Oiseau bleu) Näidend Draama 28R
Soome hobune (Suomen hevonen) Näidend Komöödia 4n+2m 2004
Stockmannid (Rahva vaenlane) (En folkefiende) Dramatiseering
Suur Paha Hunt (Iso Paha Susi) Näidend Lastenäidend 3n+4m
Sügissonaat (Höstsonaten) Näidend Draama 3n+1m 1978
Sylvia (Sylvia) Näidend Komöödia 2n+1m 1996
Zorbas (Zorba) Näidend Muusikal 21R 1968
Tarbetud inimesed (Tarpeettomia ihmisiä) Näidend Draama 2n+2m 2003
Teatrikomöödia (En teaterkomedi) Näidend Komöödia 3n+5m 1983
Teekond Damaskusesse I (Till Damaskus I) Näidend 7R
Teekond Damaskusesse II (Till Damaskus II) Näidend 9R
Teekond Damaskusesse III (Till Damaskus III) Näidend 10R 1901
Tegevdirektor (VD, Verkställande direktör) Näidend Komöödia 3n+2m 1991
Toten - Insel (Hades) Näidend Lühinäidend 7R 1909
Tribaadide öö (Tribadernas natt) Näidend 2n+2m 1975
Tribaadide öö. Pildimeistrid Kogumik
Tšehhovi kolm õde (Tjekhovs tre systrar) Näidend Draama 5n+6m 1999
Tugevam (Den Starkare) Näidend 2n
Tuhk ja akvaviit (Aska och akvavit) Näidend Komöödia 4n+3m 1999
Tüdrukud (Girlpower) Näidend 5n+1m 2003
Unenäomäng (Ett drömspel) Näidend Draama palju 1901
Vaata, ma kukun (Älfsborgsbron) Näidend Noortenäidend 4n+4m 2010
Vaikne muusika (Tyst musik) Näidend Draama 2n+2m 2002
Valitud näidendid 1 Kogumik
Valitud näidendid 2 Kogumik
Viimane kvartett (Kvartett) Näidend 2n+2m 2002
Viimane sigar (Viimeinen sikari) Näidend 4n+1m
Viirastuste sonaat (Kummitussonaat) (Spöksonaten) Näidend Draama 7n+7m 1907
Villa järve ääres (Viimane suvi) (On Golden Pond) Näidend 2n+4m 1978
Võlausaldajad (Fordringsägare) Näidend Tragikomöödia 1n+2m
Väike raha (Pieni raha) Näidend Komöödia 3n+4m 2008
Äraaetud hobused lastakse maha (They Shoot Horses, don´t They?) Dramatiseering 17R 1983
Öö on päeva ema (Natten är Dagens Moder) Näidend Draama 1n+3m 1982
Ühesugune õnn (Amalia) (Samanlainen onni) Näidend 2n+1m 2011
Ühetoalisesse ma mammat ei võta (Yksiöön en äitee ota) Näidend Draama 3n+2m 2007
Üleannetu vaim / Püha müristus (Blithe Spirit) Näidend Komöödia 5n+2m 1941
Ülehomseni ära elada (Дожить до послезавтра) Näidend Draama 1n+1m 1982

Teosed


pealkiri teksti tüüpžanrdramatiseerija rolle aasta
Gösta Berlingi saaga (Gösta Berlings saga) Dramatiseering Draama Ülev Aaloe 10n+17m