Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

VON KRAHLI AKADEEMIA JÕUAB LÕPUSIRGELE: seitsmes nädal Akadeemias

18.11.2008 15:20

Teisipäeval, 18. novembril kell 19 Akadeemia kino. Dokumentaalfilm "The 11th Hour". Film on inglise keeles ja tasuta.
Kolmapäeval, 19. novembril kell 19 Akadeemia kino. Dokumentaalfilm "Naturally Successful: Entrepreneurship that redefines the bottom line“. Film on inglise keeles ja tasuta. 
Reedel, 14. novembril kell 19 Von Krahli Akadeemia seitsmes ja viimane etendus teatrisaalis: rahvusvahelise trupi kunstiline häppening. Reaktsioon Vissarioni loengule, mis toimus Akadeemias 16. novembril.
Pühapäeval, 23. novembril kell 15 loeng: Catherine Austin Fitts (Solari Inc. president) pakub originaalse vaate ülemaailmsele rahandussüsteemile ja maailma majandusele. Fitts on töötanud Wall Streeti investeerimispankades ning on ka kolumnist. Solari kaudu peab Catherine loenguid, audioseminare, kirjutab artikleid ja ajaveebi, et aidata huvilistel aru saada kaasaja majandusest ning jõuda vabama, tervema ühiskonnani.
Pühapäeval, 23. novembril kell 18 loeng: Paul Jay (The Real Newsi asutaja) räägib vaba meedia võimalustest. Paul Jay on Kanada ajakirjanik ja filmilavastaja. The Real News on ingliskeelne uudiste võrgustik. Seda rahastatakse vaid toetajate annetustega ning ei aktsepteerita rahastamist reklaamimüügist, valitsuselt ega meediakorporatsioonidelt. The Real Newsi eesmärgiks on teha iseseisvat ja kompromissitut ajakirjandust. Saateid edastatakse üle Interneti.
PILETID AKADEEMIA VIIMASTELE LOENGUTELE müügil www.piletilevi.ee ja Von Krahli kassas. Kahele sama päeva loengule sooduspilet 300.-/ 200.-.
Loengute ja etenduste eel ja järel: "Võta ja jäta!" - asjade vahetus Von Krahli Teatri teisel korrusel asjade toas koostöös Uuskasutuskeskusega! Võtke asjad kaenlasse, tulge Krahli ja vahetage meelepärase vastu välja. Enamasti vahetatakse rahapaberid asjade vastu, meie pakume võimalust jääda võrdsesse seisu: külaline võtab ja jätab, kuid jagab lugusid ning saab rikkamaks.

VIIMASEL NÄDALAL AKADEEMIAS : 26. novembril Akadeemia kino "Human Footprint" *Von Krahli Akadeemia toimub EV90 raames ja kulmineerub Eesti Vabariigi juubeliaasta lõpetamisega 28. novembril Estonia kontserdisaalis.

*Kõik loengud ja etendused salvestatakse. Vaata ETV-s igalaupäevast saatesarja „Kas on elu pärast kapitalismi?“ (kordus esmaspäeva hilisõhtuti). Loengute salvestused ilmuvad ka Tallinn 2011 kodulehele www.tallinn2011.ee, millega kultuuripealinna sihtasutus avaldab toetust Von Krahli Akadeemia ideele. 
*Piletid Piletilevis ja Von Krahli Teatri kassas. 
*Liikuvad pildid: http://vimeo.com/krahl

Madli Pesti
Von Krahli Teater avalikud suhted
6269098