Arbo Tammiksaar, Jaak Kilmi, Katrin Ruus, Marianne Kõrver, Marko Raat, Rainer Sarnet
Von Krahli KINO avatakse uue eesti filmiga! 12. veebruaril esilinastus Von Krahli Kinos film TABAMATA IME
Filmi tootja on Von Krahli Teater ja režissöörid 5 Eesti päritolu noort meest ja 1 kahekümneviiene eesti naine. Nad on kirjutanud kaamerapliiatsiga valgele lõuendile 6 eri nägemust Eduard Vilde klassikalisest draamast "Tabamata ime". Kinokonksu otsa jäi see oma igihalja moralitee ja värvikate karakterite tõttu. Vaataja ette astuvad kuus Leo Saalepi nime kandvat kunstimessiast - kuus Kannatajat Kolgata teel.
Arbo Tammiksaar, Jaak Kilmi, Rainer Sarnet, Andres Maimik, Marko Raat ja Marianne Kõrver otsustasid filosoofilisvisuaalselt sukelduda eesti näitekirjanduse tumedasse tiiki. Ainus tingimus režissööridele oli kinnipidamine loo moraalist.
Näitlejatena võib näha Von Krahli Teatri imeilusaid naisi ja kolme kirvenäoga ahvi. Lisaks paljusid teisi elukapteneid ja salongilõvisid.