Näidenditelaenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.
Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!
Kasuta sisselogimiseks parooli
See the latest info of Estonian theatre
Sergei Dovlatovi jutustuste ainetel
Lavastaja Aleksei Gailit
Stsenograaf Nina Kobiashvili
Valguskujundaja Vladislav Frolov
Helikujundaja Mihhail Sokolik
Laulusõnade autorid Aleksei Kortnev, Aram Gjurdžjan
Produtsent Sergei Tselikov
Näitlejad Aleksei Kortnev, Aleksei Agranovitš, Semjon Treskunov, Nina Škara jt
Nõukogude Liidust USA-sse lahkudes võtab kangelane kaasa vaid väikese kohvri. Aastaid hiljem avab ta selle ja leiab asju, mis elustavad tema mineviku mälestusi. Iga ese elustub loos, mis on ühteaegu naljakas, kurb ja liigutav. Need on jutustused inimestest, sündmustest ja tunnetest, mis kunagi täitsid loo kangelase elu.
Mälestuste helge kurbus, Dovlatovi iroonilised tähelepanekud ja peened metafoorid äratuvad ellu tänu staarnäitlejatele. Aleksei Kortnev, Aleksei Agranovitš, Semjon Treskunov, Nina Škara ja teised täidavad lood siiruse ja soojusega.
Lavastusele loodud muusika loob hingelise atmosfääri, kus naer ja nostalgia käivad käsikäes ning lihtsad lood jutustavad igihaljastest teemadest, nagu armastus, sõprus ja eneseleidmine.
"Kohver" räägib sellest, kuidas mahutada kogu oma elu ühte kohvrisse ja säilitada mälestuste soojust ka kodust kaugel olles. Ja ka sellest, et kõige raskematel aegadel jääb meile alati alles midagi, mis teeb meid tugevamaks – mälu, armastus ja lootus. Etendus toimub vene keeles.