Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

CPPM EXPROMT

Teater:
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Esietendus:
1. märtsil 2025 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia black box'is
lavastus-pic

Laval Ana Trif (Rumeenia), Anette Pärn (Eesti), Avery Gerhardt (USA), Charis Taplin (Suurbritannia), Clarisse Degeneffe (Belgia), Daniel Ortiz Amézquita (Kolumbia), Dita Lūriņa (Läti), Edward Skaines (Austraalia), Elar Vahter (Eesti), Jeson Joy (India), Juuli Hyttinen (Soome), Leah  Gayer (Saksamaa/Suurbritannia), Maarja Tosin (Eesti), Maria Papachristodoulou (Kreeka), Oskar Moore (Läti) ja Zhenyan Ding (Hiina)

"CPPM EXPROMT" on ürituste sari, kus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kaasaegsete etenduskunstide tudengid eksperimenteerivad erinevate etenduskunsti vormide ja teemadega.

Eriliseks teeb need sündmused lühike ettevalmistusaeg ja pidevalt muutuv formaat, mis paneb nii esinejad kui ka publiku silmitsi ootamatustega ja kutsub üles etenduskunstide piiride pidevale nihutamisele ja ümbermõtestamisele. Valmis tuleb olla kõigeks, sest mitte kunagi ei tea, mis päriselt juhtuma hakkab, ja kuidas see kõik välja kukub. Aga see, mis juhtub, juhtub vaid korra ega kordu iialgi.

Järgmised etendused

26

apr

19:00

etendus

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia black box (Tatari 13, Tallinn)

Esietendus