Rakvere Teater jagas kolleegipreemiaid
29.02.2012 09:37

Kolleegide hinnangul on 2011. aasta tööde põhjal ülekaalukalt parim naisnäitleja Silja Miks, rollide “Nullpunkti” ema ja õpetajad ning “Tuhkatriinu” võõrasema eest.
Parim meesnäitleja on Velvo Väli keda hinnati “Leenane’i kaunitari” Pato Dooley, “Noor Eesti” Gailiti ja “Kaasavaratu” Karandõševina rollide meisterlikkuse eest. Parim lavastaja on menuka “Kaasavaratu” lavastanud Eili Neuhaus.
Parima kunstniku preemia võitis lavastusele “Noor Eesti” kujunduse loonud kolmik Uku Kristjan Küttis, Ott Kadarik ja Mihkel Tüür.
Parimaks etendust teenindavaks kolleegiks tunnistati inspitsient Indrek Apinis, parimaks teenindajaks Janek Kupp ning parimaks korraldajaks juhiabi Helle-Mall Niinemets.
Juba mitu aastat antakse preemia ka kategoorias “Lihtsalt imeline”. Seekord pälvis selle teater Tuuleveski osalemise eest lavastuses “Kaasavaratu”.
Maarja Kaasik
Rakvere Teatri Turundusspetsialist
[email protected]
+372 56 610 287
+372 329 5440
www.rakvereteater.ee