Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Kanuti Gildi SAAL

Aadress:
Pikk 20, Tallinn, 10133
E-mail:
Koduleht:
lavastus-pic

Kanuti Gildi SAAL on kaasaegsete etenduskunstide keskus Tallinna vanalinnas, mis tegutseb alates 2001. aastast. See on koht kaasaegsele ja progressiivsele teatrile, tantsule, muusikale, moele, valguskunstile, uuele meediale ning muule elusale kunstile. Tegutsemispõhimõtteks on programmi loomisel olla kunstiliselt aktiivne, avatud, vastutav. SAAL on esimene statsionaarse trupita ja vabakutselistele kunstnikele mõeldud etendusasutus Balti riikides.

Üks peamisi tegevusi on lavastuste kaasprodutseerimine partnerite ja kunstnikega. Igal hooajal jõuab esietenduseni kuni 15 uuslavastust. Lisaks korraldab SAAL mitme erineva eesmärgi/sihiga residentuure, kus kunstnikel on aega ja ruumi oma ideid arendada.

SAAL korraldab Tallinna vanimat rahvusvahelist etenduskunstide festivali SAAL Biennaal (2001-2014 Augusti TantsuFestival). Lisaks ollakse kaaskorraldajad üle aasta toimuvale NU Performance Festivalile (alates 2005). Iga-aastaselt toimub kohalik lühivormide festival Made in Estonia Maraton (alates 2006).

SAALi kunstiline juht on Priit Raud.

 

 

Järgmised etendused